Naga Markets

Podatki z krypto, stablecoiny i karta Kanga by ZEN.COM2021 rok był wyjątkowym rokiem dla świata kryptowalut nie tylko z uwagi na osiąganie kolejnych rekordowych szczytów przez cenę bitcoina, ale także przez to, że pojawiła się cała seria nowych usług prowadząca cyfrowe aktywa w kierunku szeroko rozumianego mainstreamu. O tym co przyniesie nowy rok, a także o tym, jakie nowe usługi płatności oferuje Kanga opowiedzia Łukasz Żeligowski, CTO Kanga Exchange.Wiele się działo w tym roku w branży kryptowalut. Pojawiło się dużo nowych projektów i inicjatyw, ale przede wszystkim coraz więcej ludzi usłyszało o kryptowalutach i zaczęło w nie inwestować.

Bardzo dużo się zmieniło, to taka dynamiczna ewolucja. Dużo nowych firm zainteresowanych jest krypto, dużo funduszy inwestuje w krypto. Bardzo wiele przedsiębiorców jest zainteresowanych sprzedażą produktów umożliwiając płatności krypto. – zauważył Łukasz Żeligowski z Kanga. – Dwa lata temu w ogóle nie było takich możliwości, a teraz wszyscy mówią o krypto w bardzo wielu miejscach, gdzie nie spodziewalibyśmy się, że zobaczymy krypto, to nagle je widzimy. Spójrzmy choćby na karty Mastercard czy Visa.

Kanga Exchange stworzyła niedawno kartę Kanga, która umożliwia m.in. płatności kartą w kryptowalutach.

– Kartę wypuściliśmy we współpracy z Zen i Mastercard. Obie firmy były mocno zainteresowane, żeby wypuścić taką ofertę. Mastercard, z którym na początku mieliśmy kontakt przedstawił nas swojemu partnertowi Zen. Wspólnie wypuszczamy kartę Kanga. Można powiedzieć, że jest to pewna rewolucja dla nas, bo w końcu użytkownicy dostają możliwość bardzo szybkiego wykorzystania środków, które mają zgromadzone na portfelu w Kandze. – stwierdził CTO Kanga Exchange.

– Karta daje niesamowitą możliwość błyskawicznego przelania środków ze swojego portfela na Kandze na konto karty. Jeżeli mamy w tej chwili na koncie w Kandze Omega PLN i chcielibyśmy je szybko wykorzystać robią zakupy w sklepie, to w tej chwili musimy niestety wykonać tą operację poprzez wypłatę gotówki w kantorze (…), a mając kartę Kanga możemy za pomocą dosłownie jednego kliknięcia zasilić konto karty środkami z portfela giełdowego. Jeżeli mieliśmy 5 tys. Omega PLN na koncie Kangi, to możemy jednym kliknięciem przelać te środki na konto karty i dokonać zakupu. – opisywał Łukasz Żeligowski.

Więcej o karcie Kanga dowiedzą się Państwo z rozmowy na antenie Comparic24.tv, który znajduje się u góry tego artykułu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs asseco | blik co to jest | amrest gpw | płatność blik co to | kurs dolara australijskiego sprzedaż |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here