Naga Marketstax podatkiWiele osób w Polsce posiadając kilka mieszkań, decyduje się na ich wynajem. Jak w takim przypadku wygląda kwestia rozliczania się z urzędem skarbowym? Czy nie mając działalności gospodarczej możemy pomniejszać stawkę podatkową o koszty, które ponieśliśmy w wyniku remontu? Czy zawsze jesteśmy obarczeni obowiązkiem podatkowym, gdy otrzymujemy środki z tytułu zbycia danego lokalu lub domu? W jakich sytuacjach jesteśmy zwolnieni z podatku? Na te i wiele innych pytań na antenie Comparic24.tv odpowiada doradca podatkowy – Marek Gadacz- partner w firmie Crido.


Podatek od nieruchomości w 2020 r. Wszystko co musisz wiedzieć

Benjamin Franklin powiedział, że na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki. Nie musimy być deweloperami, by w pewnym momencie musieć zmierzyć się z podatkami z tytułu np. sprzedaży nieruchomości. Jak należy to zrobić i na jakim PIT-ie musimy się z tego rozliczyć?

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here