Naga MarketsZapraszam do kontynuacji ćwiczeń price action z wykorzystaniem dwóch interwałów (pierwszy odcinek znajdziesz tutaj). Uczymy się grać w oparciu o bardzo „traderski” rynek GBPJPY.

Czas wykresów będzie podany na końcu odcinka. Nikt nas nie zmusi do szukania obiektywności na rynku. Być może świetnie ustawiona psychika wystarczy. Być może cały trading da się zamknąć na interwale godzinnym, gdzie układ sił obowiązuje w czasie sesji europejskiej czy amerykańskiej i zdolny trader będzie wstanie zgarnąć swój łup i zanieść do domu. Być może tak właśnie jest. Nie znam się na tym.

Natomiast jeżeli nastawiamy się trading, który opiera się na zgodzie, być dać rynkowi czas na działanie na naszą korzyść, to zestawianie wykresu dziennego z tygodniowym wydaje się niezbędnym  narzędziem.

Pozostaje kwestia jak się tego nauczyć? Poniżej propozycja wynikająca z moich poglądów i doświadczeń.

Prezentacja w formacie Power Point dostępna jest pod linkiem. W formacie pliku tekstowego znaleźć można ją natomiast tutaj.

Wszystkie moje analizy i artykuły można śledzić pod tagiem tylko price action. Subskrybuj kanał Comparic na YouTube, aby być na bieżąco z najnowszymi materiałami wideo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here