Naga Marketsmobile comparic header

Po prawie dwóch miesiącach testów i udostępnieniu wersji beta, mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu oficjalną aplikację mobilną Comparic.pl dostępną na urządzenia z Androidem. 

Co mogę znaleźć w aplikacji?

 • comparic mobile2analizy rynku walutowego, światowych indeksów oraz spółek GPW,
 • kanał Rynki na Żywo z bieżącymi informacjami rynkowymi
 • strategie oraz systemy dla instrumentów lewarowanych
 • szkolenia wraz z kalendarzem
 • materiały edukacyjne ze strefy eLearn (po zalogowaniu)
 • zapowiedzi wydarzeń on-line oraz na żywo
 • promocje, bonusy i konkursy

W ustawieniach każdy użytkownik może określić jakie powiadomienia chce otrzymywać – dotyczące konkretnych działów oraz zagadnień poruszanych na łamach portalu. Już tera dołącz do przeszło 50 000 inwestorów czytających portal Comparic.pl w poszukiwaniu informacji o rynkach kapitałowych! Pobierz aplikację z oficjalnego sklepu Google Play.

POBIERAM APLIKACJĘ

W sekcji Edukacja, która dostępna jest po zalogowaniu, znajdują się szkolenia video, ebooki oraz prezentacje ze strefy eLearn portalu.

Prosimy Państwa o wszelkie uwagi dotyczące funkcjonalności oraz działania aplikacji – będzie cały czas rozwijana, aby w pełni wpasować się w potrzeby oraz gusta naszych Czytelników. Dyskusja na temat aplikacji mobilnej Comparic.pl również w wątku na forum.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

 1. Panie Krystianie,

  O użytkownikach Apple myślimy cały czas. Niestety aplikacja dla Apple to znacznie poważniejsze wyzwanie, któremu (myślę że) spróbujemy podołać w niedalekiej przyszłości.

  Pozdrawiam serdecznie
  M.N.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here