Naga MarketsW związku z odbywającą się 11-12 marca II. Edycją FxCuffs przygotowaliśmy dla Państwa oficjalny magazyn imprezy oraz aplikację na smartfony. Jest to rownież ostatni moment, aby zaopatrzyć się w bilety po promocyjnych cenach.


Prawie 90 ston materiałów

fxcuffs magazyn

Magazyn FxCuffs to Twoje kompedium wiedzy dotyczące największego kongresu rynku walutowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Na jego łamach znajdziesz:

  • Przedstawienie wszystkich prelegentów i partnerów
  • Artykuły redaktorów Comparic.pl, ForexClub.pl oraz Infoinwestor.pl dotyczące obecnej sytuacji rynkowej
  • Wywiady z gwiazdami konferencji oraz założycielami Fundacji FxCuffs
  • Informacje o hotelach oraz dojeździe do krakowskiego centrum kongresowego
  • Agendę konferencji i rozkład stoisk wystawienniczych
  • Informacje o dojeździe

Magazyn pobrać można za darmo tutaj.

Oficjalna aplikacja mobilna FxCuffs

fxcuffs_mobile

Oprócz tego dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy darmową mobilną na urządzenia z Androidem oraz iOS. W jej wnętrzu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące imprezy (agenda, prelegenci, wystawcy, mapa dojazdu, dodatkowe informacje) oraz dodasz osobiste notatki, dzięki którym wyszczególnisz najbardziej interesujące Cię aspekty FxCuffs 2016! Aplikację pobierzesz z App Store oraz Google Play korzystając z poniższych linków:

app storeGoogle

Jeżeli jeszcze nie masz biletu a chciałbyś uczestniczyć w Konferencji FxCuffs 2016 to zapraszamy za zakupu biletu w promocyjnej cenie. Więcej szczegółów na stronie.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Państwa na stoisko Comparic.pl zlokalizowane na pierwszym piętrze ICE. Redaktorzy portalu będą do Państwa dyspozycji od 9 do 22 (11 marca) i od 9 do 18 (12 marca).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here