Naga MarketsPo ruchu wieloryba cena Shiba Inu (SHIB) spadła o aż o 11 procent! We wtorek 2 października, wieloryb, którego portfel od dłuższego czasu pozostawał w uśpieniu, dokonał czterech transakcji o wartości 10 000 000 100 000 SHIB każda, do swoich różnych portfeli. Każda operacja była warta około 586 milionów dolarów, w sumie opiewając na około 2,3 miliarda dolarów. Ruch ten wywołał ogrom spekulacji oraz rynkowej paniki, co w konsekwencji doprowadziło do spadku ceny kryptowaluty aż o 11%.

Shiba Inu mocno traci z powodu ruchu jednego wieloryba

Po tym, jak portfel tajemniczy portfel został zidentyfikowany, użytkownicy mediów społecznościowych spekulowali, że właściciel mógł o nim zapomnieć lub zgubił swój klucz. Biorąc pod uwagę brak aktywności, która ostatni raz miała miejsce w zeszłym roku, takie przypuszczenia wydawały się wyjątkowo prawdopodobne.Jednak wraz z przebudzeniem się wieloryba, jego najnowsze transakcje wywołały ogromne obawy wśród społeczności oraz spekulacje, że inwestor przygotowuje się do sprzedaży swoich tokenów. Niepokój jest tym większy, że wieloryb posiada tak duży procent podaży, że każda likwidacja portfela mogłaby spowodować ogromny spadek cen aktywa.

– Jeśli zdecydowałby się sprzedać te zapasy, cena SHIB spadłaby o 99,99% aż do samego zera – napisał na Twitterze analityk finansowy Jacob Oracle.

Ruchy wieloryba wywołały mocną presję na obniżkę ceny, która zgodnie z danymi CoinGecko spadła aż o 31,2% od swojego rekordowego poziomu sprzed tygodnia (28.10) i o 10,8% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Niepokój wśród inwestorów podsyca fakt, że struktura sieci Shiba Inu jest silnie skoncentrowana, a według portalu CoinMarketCap 10 największych inwestorów posiada aż 72% wszystkich monet znajdujących się w obiegu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: internetowy kurs funta | eurocash notowania | Forint kurs | ccc akcje rekomendacje | notowania gpw | orlen kurs akcji | kontrakty cfd |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here