Naga MarketsAkcje CD Projekt powyżej 280 zł, fenomenalny rok dla spółki CDRPo gigantycznej przecenie na akcjach CD Projekt nie trzeba było długo czekać na domknięcie luki. Przypomnijmy, że w ubiegły piątek kurs akcji zanurkował po komunikacie odnośnie przełożenia premiery wyczekiwanej gry Cyberpunk 2077 do września tego roku. Przecena w pewnej chwili przekraczała 13%. Jednak kupujący szybko odzyskali kontrolę i już wczoraj akcje CDR wróciły do poziomu zamknięcia z czwartku, tym samym doszło do domknięcia olbrzymiej luki na wykresie. Co dalej z akcjami CD Projekt?


CD Projekt odrabia spadki po ponad 10% przecenie

W ostatnich analizach spółki CD Projekt wielokrotnie wspominaliśmy o kluczowej roli nowej gry Cyberpunk 2077. Po tym jak w czwartek wieczorem na oficjalnym koncie Twitter pojawił się komunikat o przesunięciu premiery, zapanował chwilowy chaos. Podczas piątkowego otwarcia kurs akcji zanurkował. W piątek notowania otworzyły się luką spadkową przekraczającą 10%, w pewnej chwili przecena przekraczała nawet 13%. Niemniej ostatecznie dzień zakończył się wynikiem “jedynie” -5,6%. Wysokie zamknięcie względem sesyjnego minimum w ostatni dzień ubiegłego tygodnia wskazywało na szybkie przejęcie inicjatywy przez kupujących. Na domknięcie potężnej luki spadkowej nie trzeba było długo czekać. W poniedziałek notowania kontynuowały wzrosty, przez co luka została domknięta.

Zobacz także: Zapiski giełdowego spekulanta: CD Projekt – szybko odrabia straty po przełożeniu premiery gry

Jeśli chodzi o dzisiejszą sesję, była ona mieszana. Ostatecznie dzień zakończył się na niewielkim minusie wynoszącym blisko -1%, niemniej wciąż niewykluczony jest ruch w kierunku ostatnich maksimów przy 291 złotych za jedną akcję. Emocje po przełożeniu premiery Cyberpunka wyraźnie opadły.

Wykres CDR
CD Projekt szybko odrabia spadki po piątkowej luce spadkowej, interwał H4

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz także: CD Projekt, CCC, PKN Orlen i WIG-Banki oraz inflacja w Polsce – ocenia Inside Solution Onetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here