Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Platforma Mediowa Point Group jest spółką działającą w segmencie mediów i komunikacji marketingowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
pmpg

Spółka zyskała podczas wtorkowej sesji 11,6% przy znacznie podwyższonym wolumenie. Była to najmocniejsza sesja od ponad 7 miesięcy. Bezpośrednią przyczyną tak silnych wzrostów były wyniki kwartale. Zysk netto został wyraźnie poprawiony, a prognozy dotyczące wyniku rocznego zostały podtrzymane. Pod względem technicznym, od czerwca miała miejsce korekta w zawężającym się zakresie notowań. Wczoraj doszło do wybicia z takiego klina, co może zwiastować powrót do trendu wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

LC Corp jest spółką holdingową kontrolującą grupę firm, działających w sektorze nieruchomości mieszkaniowych (głównie o podwyższonym standardzie) oraz komercyjnych (biurowych, handlowych i usługowych).

lccorp

Spółka należała do grona najaktywniejszych walorów na wczorajszej sesji. Wzrosty sięgnęły 6,1% ale uwagę zwracają zwłaszcza obroty, które okazały się najwyższe w ostatnich kilku latach. Technika wskazuje na trend wzrostowy i prawdopodobnie kształtujący się obecnie, kolejny dołek. Wyższy wolumen w trakcie jego kształtowania i silne odbicie od wsparcia okolic 1,75 zł dają szansę na zainicjowanie impulsu wzrostowego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Można prosić o analizę AAL ,firma podała świetne wyniki ,kurs wystrzelił ,i interesuje mnie dalszy możliwy scenariusz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here