XTB

Plus500 – informacje o brokerze

Jest wiodącym na rynku dostarczycielem kontraktów CFD, oferującym doskonałe warunki handlu akcjami, na rynku Forex, towarami, ETF-y, opcje i indeksami z zastosowaniem innowacyjnej technologii inwestycyjnej.

77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Plus500CY Ltd jest firmą z główną siedzibą w Izraelu. Firma jest upoważniona i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych (CySEC), z licencją nr. 250/14, aby oferować kontrakty na różnice (CFD) w różnych podstawowych produktach. Firma jest szybko rozwijającym się dostawcą kontraktów CFD i obecnie oferuje w swoim portfolio ponad 2000 instrumentów. Plus500CY Ltd jest spółką zależną Plus500 Ltd, spółki notowanej na Głównym Parkiecie London Stock Exchange.

Plus500 warunki handlu

Broker regulowany przez Plus500 jest regulowany przez Cypryjską Komisję Giełd Papierów Wartościowych (CySEC) z Licencją nr 250/14
Wersje językowe strony Polski, angielski, malajski, czeski, duński, niemiecki, hiszpański, estoński, gracki, francuski, bośniacki, islandzki, włoski, łotewski, litewski, węgierski, maltański, niderlandzki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, słoweński, fiński, szwedzki, turecki, bułgarski, hebrajski, arabski, chiński,
Waluta depozytu Waluta konta dopasowuje się do kraju gdzie konto jest zarejestrowane, tj. walutą kont zarejestrowanych w Polsce będzie PLN. Walutę można zmienić pod warunkiem, że nie dokonało się jeszcze żadnej operacji handlowej.Depozytu można dokonać w dowolnej walucie. Środki zostana automatycznie przewalutowane do waluty konta.
Spread Zmienny/Dynamiczny
Prowizja brak
Maksymalna dźwignia 1:30
Minimalna wartość transakcji Zależna od instrumentu
Hedging nie
Scalping nie
Dostępne instrumenty Ponad 2000 instrumentów
Wpłaty – karta debetowa/kredytowa – karta Visa lub Master Card (minimum – 100 Euro).
– elektroniczny portfel – PayPal/Skrill (minimum – 100 Euro)
– przelew bankowy (minimum 500 Euro)

Historia powstania Plus500

Źródło: Plus500

Broker Plus500 na wybranych instrumentach oferuje gwarantowany stop loss, dzięki któremu Twoja pozycja zostanie automatycznie zamknięta po określonej cenie, bez ryzyka Poślizgu.

Bezpieczeństwo środków i ochrona przed ujemnym saldem

Zgodnie z regulacjami CySEC i MIFID Broker Plus500 zapewnia ochronę wszystkich środków klientów. W związku z tym, w Plus500 wszystkie środki klientów są całkowicie oddzielone od środków firmy i przechowywane na odrębnych rachunkach bankowych.

Ponadto broker oferuje wszystkim klientom gwarancję ochrony przed ujemnym saldem. Oznacza to, że potencjalne straty nie mogą przewyższy wartości środków zdeponowanych na rachunku.

Dostępne platformy

Plus500 oferuje swoją autorską platformę handlową.

Fundusz Odszkodowań Inwestorskich

Plus500 posiada udziały w Funduszu Odszkodowań Inwestorskich dla klientów Firm Inwestycyjnych, regulowanym prawem Republiki Cypryjskiej. Plus500 daje Ci bezpieczeństwo, zasoby, globalny zasięg i obsługę międzynarodowej organizacji, posiadającej ponad milion klientów na całym świecie, którzy przeprowadzają miliony transakcji miesięcznie. Ponadto Plus500 nie jest obciążona długami, wykazując znaczną nadwyżkę płynności i utrzymując istotne ustawowe rezerwy kapitałowe w stosunku do odpowiednich wymogów regulacyjnych. Czytaj więcej: Fundusz Odszkodowań Inwestorskich

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.