Plus500 zdobywa Nową Zelandię

Naga MarketsPlus500 z kolejną licencją na Antypodach. Broker spełnił wymagania nowozelandzkiego regulatora.
Plus500 z kolejną licencją na Antypodach. Broker spełnił wymagania nowozelandzkiego regulatora.

Ekspansja jednego z najbardziej rozpoznawalnych brokerów CFD trwa. Plus500 ogłosił, że nowozelandzkie Financial Markets Authority przyznało australijskiej spółce-córce brokera swoją licencję.


Licencja regulatora umożliwia legalną działalność Plus500 na terenie Nowej Zelandii polegającą na niczym innym jak świadczeniu usług pośrednictwa w obrocie kontraktami różnicowymi (CFD) klientom detalicznym. To już druga licencja przyznana brokerowi w ostatnich dniach – w miniony czwartek informowaliśmy o fakcie regulacji wewnętrznego rynku przez Izraelską Komisję Papierów Wartościowych.

FMA uznało, że globalna marka Plus500 zapewni zadowalający poziom bezpieczeństwa środków powierzonych brokerowi przez mieszkańców Nowej Zelandii. Przyznanie licencji umożliwia natychmiastowe podjęcie działalności na terenach regulowanych przez FMA.

CEO Plus500, Asaf Elimelech skomentował tę informację słowami: Jesteśmy szczęśliwi mogąc pochwalić się licencją przyznaną przez Financial Markets Authority. Uzupełnia ona naszą australijską działalność prowadzoną z sukcesami od lat.

Akcje Plus500 na londyńskim parkiecie wciąż próbują odrobić niedawną lukę spadkową:

plusAnalizuj i handluj na akcjach spółek notowanych na LSE, XETRA czy NYSE – sprawdź All Markets Online od Windsor BrokersConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here