Naga MarketsPlus500, broker oferujący inwestorom detalicznym dostęp do handlu na rynku Forex i kontraktów na różnice kursowe (CFD) zamierza rozszerzyć swoją ofertę o możliwość obrotu akcjami. Działanie to ma na celu nie tylko przyciągnąć nowych klientów, lecz również dać nowe możliwości inwestycyjne już istniejącym.

Plus500 odpowiada na potrzeby klientów

Dyrektor Plus500 David Zruia wskazuje, że wielu obecnych klientów spółki, którzy inwestują poprzez kontrakty CFD posiada także instrumenty bazowe. Przyglądając się obecnie panującym tendencją broker dostrzegł, że większość jego klientów handluje akcjami i towarami – zwłaszcza ropą naftową.– Ta tendencja trwa nadal. Handel ropą naftową był bardzo popularny i nadal jest – wskazuje Zruia.

Spoglądając na notowania Plus500 zauważymy, że akcje spółki wzrosły od początku roku o ponad 65 proc.

(ceny poglądowe)

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułAkcjonariusze Compa uchwalili skup do 295,9 tys. akcji za cenę 80-150 zł/szt.
Następny artykułKurs dolara pod kreską w poniedziałek, złoty traci jednak do franka i euro, USD/PLN po 3,6736 zł
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here