Naga Markets
Plus500 zawita na koszulkach Atletico Madryt w trakcie trzech kolejnych sezonów

Regulowany przez FCA broker Plus500 poinformował dzisiaj, że wydłużył obecny kontrakt sponsorski z klubem piłkarskim Atletico Madrid. W efekcie logo przedsiębiorstwa będzie znajdowało się na piersiach piłkarzy przez kolejne trzy sezony, aż do 2021 roku.


Wydłużenie umowy pozwoli Plus500 zachować prawa do korzystania z marki klubu oraz wizerunków piłkarzy, a znaki graficzne brokera znajdą się nie tyko na oficjalnych koszulkach meczowych, ale również strojach treningowych pierwszego zespołu. Podmiot może nadal liczyć również na mocną ekspozycję graficzną na stadionie Vicente Calderon, który mieści prawie 70 tysięcy ludzi.

Warunki finansowe umowy – jak to zazwyczaj bywa – nie zostały ujawnione. W przypadku wcześniejszego kontraktu źródła związane ze sprawą informowały jednak, że Plus500 płaci co najmniej 5 milionów euro za każdy rozpoczęty sezon obowiązującej umowy.

Prezes Plus500, Asaf Elimelech, komentując najnowszą decyzję powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni mogąc przedłużyć naszą współpracę z Atletico Madrid i czekamy na kolejne sezony pełne sukcesów. Atletico Madrid prezentuje siłę, profesjonalizm oraz dążenie do sukcesu, co w pełni odzwierciedla nasze wartości”

Hiszpański klub piłkarski bierze udział w tak zwanej La Liga, jest to również jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Europie. Możliwość reklamowania się na meczach oglądanych przez miliony sympatyków piłki nożnej (których gros stanowią młodzi mężczyżni – idealni kandydaci na spekulantów) z pewnością jest jednym z lepszych posunięć marketingowych na jakie może pozwolić sobie pośrednik w obrocie instrumentami CFD.

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Bossa

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 16.11.2017
Następny artykułKomentarz walutowy – pierwsze ważne głosowanie w USA
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here