Naga Markets
Plus500 wydłuża umowę sponsorską z klubem piłkarskim Atlético de Madrid
Plus500 zawita na koszulkach Atletico Madryt w trakcie kolejnego sezonu

Dostawca rozwiązań technologicznych do handlu na kontraktach różnic kursowej (CFD), broker Plus500, poinformował w czwartek o przedłużeniu oficjalnej umowy sponsorskiej z klubem piłkarskim występującym na co dzień w hiszpańskiej ekstraklasie, Atlético de Madrid, na sezon 2021/2022. Notowany na londyńskiej giełdzie Plus500 nadal będzie pełnił rolę głównego sponsora drużyny.

  • Jako główny sponsor Atlético de Madrid od czerwca 2015 roku, Plus500 będzie nadal korzystać z szeregu praw do marki,
  • w tym do umieszczania logo firmy na oficjalnej koszulce pierwszego zespołu.
  • Akcje Plus500 na LSE zyskują w czwartek ponad 2,2%

Plus500 wydłuża umowę sponsorką z Atlético de Madrid

Wydłużenie umowy sponsorskiej jest konsekwencją zapowiedzi nowych partnerstw Plus500 z innymi wiodącymi europejskimi klubami piłkarskimi w tym roku, w tym z Atalantą Bergamasca Calcio we Włoszech (Bergamo), Young Boys Football Club w Szwajcarii (Berno) i Legią Warszawa w Polsce, a także sponsorowania przez spółkę drużyny rugby Brumbies w Australii.Atlético de Madrid jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Europie w ostatniej dekadzie, który zdobył Superpuchar UEFA w 2010, 2012 i 2018 roku, Ligę Europy UEFA w 2009/10, 2011/12 i 2017/18 roku oraz zakwalifikował się do finałów Ligi Mistrzów UEFA w 2013/14 i 2015/16 roku. W zeszłym sezonie ten odnoszący sukcesy hiszpański klub znalazł się w pierwszej trójce La Ligi po raz ósmy z rzędu i zakwalifikował się do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA – napisano w oświadczeniu brokera.

Do tej pory Plus500 odniosła znaczące korzyści ze sponsoringu odnoszących sukcesy drużyn sportowych, zwiększając rozpoznawalność marki na całym świecie, zwiększając świadomość marki na ważnych rynkach oraz poszerzając bazę klientów na nowych i istniejących terytoriach.

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą wieloletnią współpracę z Atlético Madrid, która do tej pory z dużym powodzeniem wspierała naszą międzynarodową rozpoznawalność marki. W 2020 r. relacja ta pozostała stabilna i solidna w obliczu burzliwego i trudnego okresu. Mamy nadzieję, że będziemy nadal wspierać klub przez cały sezon 2021/22 – komentował David Zruia, dyrektor generalny spółki Plus500.

– Bardzo nam zależy na przedłużeniu naszego sponsoringu Plus500 w sezonie 2021/22. Po pięciu wspólnych sezonach zbudowaliśmy prawdziwe partnerstwo, które udowodniło swoją siłę w ciągu ostatnich trudnych miesięcy. Zawsze odczuwaliśmy pasję i wsparcie naszego głównego partnera, a to przedłużenie współpracy jest naturalną konsekwencją tej ścisłej współpracy – dodawał Miguel Ángel Gil Marín, prezes Atlético Madrid.

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

NED

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułKurs franka po SNB. Notowania EUR/CHF i USD/CHF
Następny artykułEther najdroższy od maja 2018 r. Czy to ostatnia szansa na zakup “taniego” ETH?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here