Naga MarketsPlus500 zawita na koszulkach Atletico Madryt również w seoznie 2017/2018
Plus500 zawita na koszulkach Atletico Madryt również w seoznie 2017/2018. |źródło: https://en.atleticodemadrid.com

Plus500 to jeden z najszerzej rozpoznawalnych brokerów CFD rynku walutowego w naszym regionie. Notowana na London Stock Exchange spółka podpisała właśnie umowę przedłużającą okres sponsoringu klubu Atletico Madryd na kolejny sezon.


Znane każdemu sympatykowi piłki nożnej Atletico pozyskało Plus500 jako głónego sponsora klubu już w 2015 roku. Zarząd brokera tak bardzo zadowolony jest z bieżącej współpracy, że postanowiono przedłużyć umowę pomiędzy podmiotami o kolejny rok.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oficjalna nota brokera wskazuje na obopólne korzyści z współpracy, wydaje się jednak, że to Plus500 zyskuje więcej na sponsoringu Atletico Madryt. Hiszpański klub piłkarski bierze udział w tak zwanej La Liga, jest to również jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Europie. Możliwość reklamowania się na meczach oglądanych przez miliony sympatyków piłki nożnej (których gros stanowią młodzi mężczyżni – idealni kandydaci na spekulantów) z pewnością jest jednym z lepszych posunięć marketingowych na jakie może pozwolić sobie pośrednik w obrocie instrumentami CFD.

Jesteśmy zaszczyceni możliwością przedłużenia naszego partnerstwa z tak znakomitym klubem jakim jest Atletico Madryt. Ten klub konsekwentnie udowadnia swoją siłę, profesjonalizm i zaangażowanie w sukces, co jest zbieżne z wartościami wyrażanymi przez Plus500 –  komentuje Asaf Elimelech, CEO Plus500.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/USD H1 schodzi coraz niżej
Następny artykułOd inwestora do scalpera – GOLD
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here