Naga MarketsSpace Pioneer zadebiutuje na kolejnej po mobile i Switch platformie. Światową dystrybucją wersji PC zajmie się działający na rynku od 2012 francuski Plug In Digital.

Space Pioneer zadebiutuje na Switch platformie

Rozwijana od momentu swojego debiutu w 2018 produkcja cieszy się wysoką popularnością wśród graczy i doskonałą opinią wśród recenzentów. Pod koniec 2019 roku zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch, a w tym miesiącu na Apple iOS ukazała się płatna edycja “Full Gear” ($3.99). Wersja PC, która powstała dzięki współpracy z Qubic Games, jest kolejnym krokiem w ekspansji IP.

Te artykuły również Cię zainteresują
Naszym podstawowym biznesem są gry mobilne free-to-play, jednak w ramach strategii komercjalizujemy nasze powiększające się portfolio gier również na innych platformach, kanałach sprzedaży czy modelach biznesowych. Dotychczasowe debiuty to optymistyczny prognostyk i liczymy na kolejną udaną współpracę – szczególnie że Plug In Digital dysponuje szerokim kanałem dystrybucji. – komentuje Remigiusz Kościelny, CEO Vivid Games.

Space Pioneer na PC ukaże się w III kwartale 2020 roku i będzie zbliżony do wersji znanej z Nintendo Switch. Oprócz rozbudowanej kampanii dla pojedynczego gracza, Pionierzy będą mogli zmierzyć się ze sobą w trybie multiplayer. Sugerowana cena detaliczna w momencie premiery to $9.99.

Plug In Digital z siedzibami w Montpellier i Paryżu zajmuje się dystrybucją gier na platformach PC, Switch oraz mobile i obsługuje ponad 120 kanałów sprzedaży w tym kanały oferujące gry w chmurze (cloud-gaming) i sprzedaży detalicznej (retail). W 2019 firma pozyskała $2.25 miliona na rozwój dystrybucji na rynku Chińskim. Oprócz dystrybucji firma zajmie się dostosowaniem projektu do konkretnych kanałów sprzedaży.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJSW – czekamy na wybicie z konsolidacji – zapiski giełdowego spekulanta
Następny artykułKurs funta nadal przy 5,03 PLN – para GBP/PLN wciąż z szansą na 5,07 – 5,09 PLN
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here