Naga Markets



Spoglądając na notowania par walutowych z PLN dostrzec można było w ostatnich dniach dość znaczną deprecjację polskiej waluty. Fakt ten sprawił, że zarówno notowania EURPLN jak również USDPLN dotarły w okolice dość istotnych poziomów oporu, gdzie już w dniu wczorajszym pojawiły się pierwsze reakcje podażowa, sygnalizujące potencjalne ich odrzucenie. W dniu dzisiejszym polski złoty umacniał się zarówno w stosunku do euro jak również dolara amerykańskiego, co z technicznego punktu widzenia zwiększa prawdopodobieństwo odrzucenia testowanych jeszcze wczoraj oporów.

Spoglądając na notowania pary walutowej EURPLN zauważymy, że jeżeli w/w poziom oporu zostanie trwale odrzucony, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 4.24, co daje potencjał 600-pipsowego ruchu.

EURPLN Daily

Jeszcze większy, potencjalny zasięg dostrzec możemy na notowaniach pary walutowej USDPLN, gdzie trwałe odrzucenie obecnie testowanego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków nawet w okolice znajdującego się ponad 1600 pips niżej poziomu 3.61.

USDPLN Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: EUR/CAD, GBP/AUD, USD/CHF
Następny artykułAż 30% firm dotkniętych atakami krypto-hakerów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here