Naga MarketsPlayWay z długą wishlistą na portalu Steam - zapiski giełdowego spekulantaPolski lider gamingu jeżeli chodzi o model strategii polegający na mocno zdywersyfikowanym wydawaniu gier – spółka PlayWay, poinformował wczoraj, że lista graczy oczekujących na zakup gier spółki w sklepie Steam przekroczyła 8,16 mln. Chodzi o tzw. wishlistę Steam. W pierwszej piątce znajdują się największe hity spółki czyli gry: House Flipper, Thief Simulator, Car Mechanic Simulator, Cooking Simulator oraz Uboat. Spółka pokazała także listę oczekujących na zakup gier, które debiut mają dopiero przed sobą. Tu dane także napawają optymizmem. Gra Builders of Egypt znajduje się na liście życzeń ponad 172,8 tysięcy graczy.

  • Długa lista oczekujących na gry PlayWay
  • Kurs spółki cały czas rośnie

Podobny wynik osiąga Bum Simulator, a niewiele niżej w rankingu są Mr. Prepper oraz Junkyard Simulator. Wszystkie gry z listy mają ponad 115 tys. oczekujących na nie graczy. Wydaje się więc, że spółka może być spokojna o stały dopływ przychodów w kolejnych kwartał. Wcześniej PlayWay poinformował o otrzymaniu dużej dywidendy ze spółki Frozen District (wydawca gry House Flipper).

PlayWay nadal wzrasta

Na konta PlayWay trafiło 11,2 mln zł. Na wykresie wczoraj odnotowano nowe, historyczne maksima i spełnione są już nawet najbardziej optymistyczne rekomendacje. Jedynym celem może być obecnie okolica 600 zł.

playway


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here