Naga MarketsPlayWay włączy się w promocję Mech Mechanic Simulator od PolyslashPolyslash kontynuuje przygotowania do premiery swojej nowej gry Mech Mechanic Simulator. Spółka poinformowała, że rozpoczyna promocję produktu, w czym wesprzeć ją ma grupa PlayWay. Polski producent gier wideo liczy, że akcja marketingowa pomoże zbudować społeczność wokół tytułu.

  • Nowa produkcja Polyslash ma opierać się o tematykę tzw. mechów.
  • Krzysztof Kostowski twierdzi, że PlayWay widzi potencjał w grze.
  • Premiera tytuły jest planowana na początek 2021 roku.

Symulator osadzony w przyszłości

Według zapowiedzi studia, Mech Mechanic Simulator ma pozwolić graczom wcielić się w mechaników przyszłości odpowiadających za stan robotów (tzw. mechów). Głównym celem rozgrywki będzie odblokowywanie możliwości naprawy coraz bardziej skomplikowanych modeli mechów, a także zdobywanie nowych robotów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: Chiny ułatwią dostęp do swojego rynku. Olbrzymia szansa juana (CNY)

W ramach rozgrywki gracz będzie musiał poprowadzić własny warsztat i zarządzać nim w sposób, który pozwoli utrzymać się na rynku zdominowanym przez olbrzymie korporacje. Oczekiwania klientów będą wzrastały wraz z każdą wykonaną usługą, dlatego do jego obowiązków będzie zaliczało się także ulepszanie miejsca pracy oraz wykorzystywanych narzędzi i części. Prawdziwe wyzwanie zacznie się jednak w momencie, kiedy gracz rozwinie swój warsztat wystarczająco, aby zacząć wysyłać mechy na specjalne misje i zakupi pierwszego robota na własność. – powiedział Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

Polyslash szykuje ofensywę marketingową

PlayWay zapowiedziało, że chce pomóc krakowskiemu producentowi rozpromować jego grę, aby osiągnęła ona jak największy rozgłos przed swoim debiutem.

Niedawno zapoznaliśmy się z finalną wersją Mech Mechanic Simulator. Naszym zdaniem gra może zainteresować graczy innych naszych produkcji, ale potrzebuje jeszcze czasu na polishowanie. Zamierzamy wesprzeć Polyslash w promocji tytułu wykorzystując kanały dotarcia oraz know-how Grupy PlayWay. Poprzez intensyfikację działań planujemy rozbudować community wokół tytułu oraz zwiększyć poziom Wishlisty, aby premiera gry była jeszcze większym wydarzeniem wśród graczy – mówił Krzysztof Kostowski, Prezes Zarządu Grupy PlayWay.

Gra ma być dostępna na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także na komputerach osobistych na platformach Humble Store i Steam. Premiera tytułu planowana jest na pierwszy kwartał 2021 roku.

Wykres przedstawiający zmianę ceny akcji Polyslash w ciągu ostatniego miesiąca, źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here