Naga MarketsLogo playwayTrwa dobra passa spółki PlayWay, której wycena – przy poniedziałkowym kursie – przekroczyła 1,8 mld zł. Producent gier jest już wart niemal tyle samo co chemiczny Ciech. A wyprzedza takie spółki, jak Netia, Comarch czy Bogdanka. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


PlayWay w ostatniej fali wzrostowej?

Na akcjach widać mocne wzrosty. Ostatni potwierdzony dołek znajduje się na poziomie 241 zł. Dopóki cena znajduje się powyżej tego poziomu trend nie jest zagrożony. Sentyment pozostaje pozytywny – pytanie czy to nie jest przypadkiem ostatnia fala? Dobra sytuacja finansowa spółki powinna wspierać dalszy wzrost – oznajmił prowadzący.


Trading na profesjonalnym poziomie wymaga dostępu do prawdziwych rynków z prawdziwym brokerem.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here