Naga MarketsPlayWay w drodze po historyczny szczytWalory PlayWay zyskują w środę rano 3%. Kurs spółki zmierza zatem ponownie w kierunku historycznych rekordów. Do szczytu sprzed kilku sesji brakuje już tylko 7-8%, wystarczy zatem jeden mocniejszy ruch i mamy do czynienia z retestem 509 zł. PlayWay niedawno opublikował wyniki za I kwartał 2020 r. Były one jednak nieco słabsze od oczekiwań analityków. Analitycy BMP Paribas wyznaczyli również wsparcie na poziomie 453 zł.

  • Kurs akcji PlayWay zmierza w kierunku historycznych maksimów. 
  • Krótkoterminowe wsparcie na poziomie 453 zł., najbliższy opór 509 zł. 
  • W środę rano, walory producenta gier zyskują ok 3%. Kurs oscyluje w okolicach 472 zł. 

Zobacz również: Analizy NewConnectPolman z nowym kontraktem, Investeko z impulsem wzrostowym 

PlayWay ze wsparciem na poziomie 453 zł, oraz oporem przy osiągnięciu 509 zł

Walory PlayWay w ostatnim czasie zanotowały gigantyczne wzrosty. Kurs akcji od dołka bessy z połowy marca na poziomie ok. 200 zł. zyskał już blisko 150%. Kilka sesji temu, walory gamingowego giganta ustanowiły historyczny rekord notowań na poziomie 509 zł. Obecnie ten poziom jest oporem i wszystko wskazuje na to, że scenariusz retestu maksimum w historii spółki jest bardzo prawdopodobny.

Zobacz również: Które 10 spółek na GPW jest obecnie najdroższe?

W 2 scenariuszu, gdzie korekta ostatnich dynamicznych wzrostów okazałaby się mocniejsza, pierwszym istotnym wsparciem będzie poziom 453 zł. Do tej ceny akcje Spółki dobiły podczas wzrostowego rajdu z przełomu roku. Z tego poziomu nastąpiła też gigantyczna przecena (blisko 50%) w związku z koronawirusową paniką.

Kapitalizacja PlayWay przekroczyła niedawno 3 mld zł. Średni obrót na walorach Spółki w ostatnich 6 miesiącach wyniósł blisko 7,5 mln zł. W odniesieniu do początku czerwca ubiegłego roku, walory producenta gier zyskały już ponad 160%.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here