Naga MarketsPlayWay objął większościowe udziału w podwyższonych kapitałach producentów gier Pentacle i Polyslash, wynika z dwóch odrębnych komunikatów.

„Nadzwyczajne zgromadzenie wspólników Pentacle podjęło uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego z kwoty 25 000 zł do kwoty 200 000 zł poprzez emisję 700 szt. nowych udziałów. Nowe udziały zostaną objęte przez spółkę, 2 osoby fizyczne – obecnych wspólników oraz przez nowego wspólnika za łączną kwotę 255 tys. zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Po rejestracji podwyższenia kapitału zakładowego w KRS, udziały w kapitale zakładowym Pentacle będą przedstawiać się w następujący sposób:

a) spółka- 69 %;

b) obecni wspólnicy – 21%;

c) nowy wspólnik – 10%” – czytamy w komunikacie.

Pentacle jest obecnie w trakcie produkcji gry The Works of Mercy.

„Nadzwyczajne zgromadzenie wspólników Polyslash podjęło uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego Polyslash z kwoty 20 000 zł do kwoty 200 000 zł poprzez emisję 900 szt. nowych udziałów. Nowe udziały zostaną objęte przez spółkę, 5 osób fizycznych – obecnych wspólników oraz przez nowego wspólnika za łączną kwotę 345 tys. zł.

Po rejestracji podwyższenia kapitału zakładowego w KRS udziały w kapitale zakładowym Polyslash będą przedstawiać się w następujący sposób:

a) spółka- 56 %;

b) obecni wspólnicy – 29%;

c) nowy wspólnik – 15%” – czytamy w drugim komunikacie.

Polyslash jest obecnie w trakcie produkcji gry We. The Revolution.

Ostatnio doszło do wybicia ponad lokalny opór, co może zwiastować powrót do głównego trendu wzrostowego. Powodem zwyżki było wejście na rynek chiński. Dzisiejsze pozytywne informacje, mogą także pomóc w podtrzymaniu wzrostowego odbicia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – spotkanie ostatniej szansy?
Następny artykułAmRest – kupuje sieć Sushi Shop
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here