Naga MarketsNotowany na polskiej GPW producent gier, spółka PlayWay, zaplanowała na czwartek, 23 lipca 2020 roku (godzinę 15:00) premierę trailera zapowiadającego tytuł Phantom Doctrine 2: The Cabal. Gra dostępna jest w serwisie Steam.

  • PlayWay wraz z innymi deweloperami zawiązał spółkę Septarian Games
  • Blockchain ma pomóc PlayWay w poszukiwaniu Świętego Graala gier, twierdzi M. Parzyński
  • Spółka prezentuje trailer nowego tytułu

Phantom Doctrine 2: The Cabal, trailer od PlayWay

Te artykuły również Cię zainteresują
Od początku roku akcje PlayWay zyskują na GPW ponad 115%, a od marcowych minimów odbijają o 160%. Spółka w lipcu osiągała rekordową wycenę na poziomie 590 złotych, obecnie za jedną akcję płaci się 510 złotych.

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUOKiK chce podjąć działania w sprawie Fraktal Trader
Następny artykułGrodno: gigantyczne wzrosty spółki fotowoltaicznej, notowania zawieszone 2. dzień z rzędu
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here