Naga MarketsPlayWay to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

playway
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały podczas poniedziałkowej sesji o ponad 2%. Była to kolejna wzrostowa sesja z rzędu, naruszająca poziom 190 zł. Na wykresie widać, że kurs zbliża się do poziomu szczytu z początku czerwca. Wybita jest już linia korekty trwająca od początku maja. Wydaje się zatem, że wybicie poziomu 191 zł powinno doprowadzić do ataku na historyczne maksima notowań. Wczoraj spółka poinformowała, że gra „Car Mechanic Simulator” w wersji na konsole, została pobrana już ponad 43 tysiące razy, a przychód brutto przekroczył 1,3 mln USD. Koszty produkcji gry w wersji konsolowej nie przekroczyły pół miliona złotych i spółka informuję, że zostały odrobione jeszcze podczas przedsprzedaży. W najnowszej rekomendacji, spółka została wyceniona na poziomie 205 zł.

Orbex

Zobacz również: PlayWay [PLW], Instal Kraków [INK] – Gorące spółki dnia

Oponeo.pl jest liderem internetowej sprzedaży opon w Polsce, działającym w kilkunastu krajach Europy.

oponeo
źródło xStation 5

Spółka odnotowała wczoraj kolejną mocną sesję, tym razem akcje drożały o ponad 2%. Na wykresie dziennym, widać że po kilku dniach korekty, cena zaczyna odbijać od lokalnego wsparcia w rejonie 27 zł. Po większej korekcie trwającej od początku kwietnia do początku czerwca, cena zaczyna rosnąć i cała zwyżka wynosi już około 30%. Wydaje się, że zwyżka powinna być kontynuowana, choćby z uwagi na serię pozytywnych informacji sprzedażowych jakie spółka prezentuje od dłuższego czasu. W ostatnich dniach spółka poinformowała o wielkości przychodów uzyskanych w czerwcu. Wyniosły one 46,79 mln zł, oznacza to wzrost rok do roku o 16%. Cały drugi kwartał zamknęła wynikiem 217 mln zł przychodów. Jest to wynik o 2,4% lepszy niż w ubiegłym roku. Narastająco od stycznia spółka sprzedała towary za 373,4 mln zł. Jest to wzrost o 13% względem analogicznego okresu roku poprzedniego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here