Naga MarketsPlayWay to jeden z czołowych producentów i wydawców gier komputerowych i mobilnych w Polsce.

playway
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały w trakcie pierwszej sesji nowego tygodnia o około 2% jednak przy dość niskich obrotach. Spoglądając na wykres widać, że spółka kontynuuje korektę, która może mieć bardziej zaawansowaną formę, podobnie jak było to w czasie korekty z drugiej połowy ubiegłego roku. Obecnie wydaje się, że cena może spadać w kierunku ostatniego dołka czyli mniej więcej do wsparcia w okolicy 160 zł. Z ważnych informacji warto przypomnieć, że producent gier Moonlit zadebiutuje na rynku NewConnect już w środę 26 czerwca. Do obrotu trafi 5 milionów akcji. Spółka koncentruje się na wykonywaniu prac zleconych przez zewnętrzne studia produkujące gry. PlayWay jest ważnym partnerem, który udzielił wsparcia finansowego w postaci pożyczki niemal 1 mln zł. Warto też dodać, że spółka jest jednostką stowarzyszona PlayWay, który posiada ponad 24% jej akcji.

Orbex

Zobacz również: Zapiski giełdowego spekulanta: 11 BIT Studios – zyski poniżej oczekiwań ale perspektywy obiecujące

Grupa Kapitałowa Instal Kraków specjalizuje się przede wszystkim w działalności w zakresie produkcji budowlano-montażowej, produkcji przemysłowej oraz usług produkcyjnych.

instal kraków
źródło xStation 5

Notowania spółki zaliczyły w poniedziałek kolejną bardzo udaną sesję, tym razem rosnąc o niemal 4% przy podwyższonych obrotach. Na wykresie widać, że mamy wieloletni trend boczny. Obecnie wydaje się, że kurs powinien atakować główny opór w rejonie 18,30 zł. Wczoraj spółka poinformowała, że Walne Zgromadzenie zdecydowało o przeznaczeniu na wypłatę dywidendy części zysku netto za 2018 rok w wysokości 12,39 mln zł, co daje dywidendę na akcję na poziomie 1,70 zł. Dniem ustalenia prawa do dywidendy jest 27 sierpnia, a dniem jej wypłaty 10 września 2019 roku. Wcześniej zarząd rekomendował dywidendę w wysokości 1,2 zł na akcję. Mamy więc spora podwyżkę co z pewnością cieszy akcjonariuszy, a ich reakcje obserwujemy właśnie na wykresie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here