Naga MarketsPlayboy tokeny NFTPlayboy Enterprises (amerykańska firma medialna utożsamiana m.in. z ilustrowanym magazynem erotycznym i publicystycznym dla mężczyzn) postanowiła spróbować swoich sił w świecie tokenów NFT. Marka ta oznajmiła, że w tym celu nawiązała współpracę z giełdą cyfrowych dzieł sztuki opartych na blockchainie znajdującą się pod skrzydłami słynnych braci Winklevoss Nifty  Gateway.

  • Amerykańska firma o charakterze globalnym założona przez nieżyjącego już Hugh Hefnera odsłoniła kulisy nowego partnerstwa z platformą z branży blockchain

    Te artykuły również Cię zainteresują
  • Playboy zamierza stworzyć własne NFT. Jego cyfrowe dzieła zostaną wystawione na licytację za pośrednictwem Nifty Gateway

  • Choć marka ta nie zdradza zbyt wielu szczegółów, wiadomo, że w formie tokenów zapisze ona m.in. wyselekcjonowane materiały ze swojego prawie 70-letniego archiwum. Obok mają powstać również nowe dzieła nim inspirowane

Tokeny NFT i Playboy

Znana na całym świecie firma funkcjonująca zarówno w obszarach medialnych, jak i lifestylowych postanowiła, że wykorzysta potencjał tkwiący w branży blockchain do sprzedaży cyfrowych dzieł nawiązujących do swojej marki. 

zamiarach tych Playboy poinformował za pośrednictwem Twittera. Jak się okazuje, nawiązał on już partnerstwo z popularną platformą przynależną do giełdy kryptowalut Gemini, skoncentrowaną na NFT Nifty Gateway. 

Firma wspomniała także o podjętej współpracy z  mężczyzną o pseudonimie artystycznym Slime Sunday oraz artystką Blake Kathryn.

W serii tweetów Playboy wspomina o tym, że ma w rękawie coś więcej, niż tylko wyselekcjonowane elementy ze swojego blisko 70-letniego archiwum sztuki oraz fotografii. Firma ta zamierza bowiem wprowadzić kilka nowych elementów. Ponadto przyznała, iż jest dumna z tego, że w ten sposób może wspierać innowacje.

Playboy chciał wdrożyć płatności w kryptowalucie

Firma ta nie po raz pierwszy przygląda się branży blockchain. W marcu 2018 roku zapowiedziała, że wyposaży swoją platformę medialną Playboy.tv w portfel cyfrowy. W tym celu nawiązała współpracę z Global Blockchain Technologies, które miało być odpowiedzialne za przygotowanie oraz zintegrowanie całej infrastruktury. 

Partnerstwo to skończyło się pozwem wystosowanym przez Playboy’a, który twierdził, że druga strona nie dotrzymała warunków umowy.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułIndeks Russell2000 tworzy negatywną dywergencję
Następny artykułKurs euro (EUR/GBP) z perspektywami dalszego wzrostu – komentarz CMC Markets
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here