Naga MarketsPlay2Chill zapowiada nowy tytuł wydawniczy - Restoration MasterPlay2Chill, notowany na NewConnect, producent i wydawca gier z segmentu indie premium, ogłasza nowy tytuł w swoim portfolio wydawniczym – Restoration Master. Rekreacyjna gra, w której głównym zadaniem gracza będzie renowacja zabytkowych przedmiotów, ma ukazać się w pierwszej kolejności w wersji na PC. Jej producentem jest zespół FrogVille Games.

Play2Chill planuje dalsze projekty po ostatnich sukcesach

– Po zadowalającym przyjęciu przez graczy demo naszego flagowego tytułu Motorcycle Mechanic Simulator 2021, miło nam ogłosić kolejny projekt. Restoration Master to autorska gra od studia FrogVille Games, której będziemy wydawcą. Pozostając w tematyce majsterkowania i renowacji, chcemy zaproponować graczom przyjemną, relaksacyjną rozgrywkę, w której będą mogli naprawiać najróżniejsze przedmioty i w ten sposób zarabiać pieniądze. Aktualnie jesteśmy na etapie badania potencjału sprzedażowego tej produkcji. Po jego określeniu podejmiemy decyzję o tym czy wskazany tytuł będzie realizowany. O godz. 15:00 na platformie Steam udostępnimy zwiastun gry – mówi Tomasz Róziecki, prezes Play2Chill.

Te artykuły również Cię zainteresują
Realizacja projektów w segmencie wydawniczym, obok produkcji aktorskich gier, wpisuje się w główną linię biznesową spółki. Restoration Master to kolejny projekt, który realizowany będzie we współpracy z FrogVille Games. W grudniu zespoły ogłosiły współpracę przy Far North Survival.

Restoration Master to średniobudżetowa propozycja, tworzona w oparciu o popularne w serwisie YouTube filmy typu restoration, w ramach których odnawiane są stare przedmioty, a następnie sprzedawane. Procesowi rekonstrukcji będą podlegały m.in. samochody, zabawki, helikoptery RC, zabytkowe telewizory, noże, miecze, broń, baterie kuchenne, tostery i wiele innych. Fabuła rozgrywa się w dobrze wyposażonym w narzędzia garażu i nastawiona jest zarówno na tryb jedno- jak i wieloosobowy.

– Restoration Master jest jednym z dwóch projektów, nad którymi aktualnie pracujemy we współpracy z Play2Chill. W naszej ocenie gra jest interesującą propozycją dla osób, które poszukują  tzw. casualowej rozrywki. Gracz mając do dyspozycji narzędzia takie jak piaskarka, młotek, wkrętaki czy szlifierka będzie mógł przeprowadzić pełen proces rekonstrukcji. Play2Chill jest doświadczonym partnerem, z którym mamy nadzieję zrealizować w przyszłości kolejne projekty – mówi Piotr Parzych, współzałożyciel studia FrogVille Games.

Obecnie flagowym tytułem w portfolio produkcyjnym Play2Chill jest Motorcycle Mechanic Simulator 2021, którego demo 14 stycznia zostało udostępnione na platformie Steam. W ciągu 72 godzin od publikacji gra odnotowała wzrost wishlisty o 13 tys. nowych zapisów i awansowała o 87 pozycji w zestawieniu global wishlists Steam. Premiera pełnej wersji na PC planowana jest w pierwszej połowie 2021 roku.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here