Naga MarketsPlay2Chill zapowiada Far North SurvivalPlay2Chill, producent gier wideo na PC, konsole i urządzenia mobilne z Grupy PlayWay, ogłasza Far North Survival – nowy tytuł z portfolio produkcyjno-wydawniczego. Symulator przetrwania, osadzony w pokrytym lodem obszarze za kołem podbiegunowym, powstaje przy współpracy z FrogVille Games.

Play2Chill niedługo udostępni zapowiedź najnowszego projektu – Far North Survival

Premiera tytułu w wersji na PC planowana jest w Q2 2022 roku. 16 grudnia Play2Chill dołączy do grona spółek publicznych. Proces wprowadzenia akcji do obrotu koordynował autoryzowany doradca INC SA.

Te artykuły również Cię zainteresują
O godz. 15:00 na platformie Steam udostępnimy zapowiedź najnowszego projektu – Far North Survival, który przeniesie graczy na rozległy i mroźny teren zlokalizowany za kołem podbiegunowym. Warunki tam panujące będą bardzo trudne i dla człowieka mogą okazać się skrajnie wyczerpujące. Aby przetrwać gracz będzie musiał nauczyć się żyć w nowym miejscu i zadbać o swój byt. Kluczowe będzie zapewnienie sobie schronienia, które pozwoli utrzymać temperaturę ciała i przetrwać największe burze, czy zdobycie jedzenia – mówi Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill.

Jako środek transportu niezwykle przydatne będą zwierzęta. Gracz będzie musiał dba także o ich dobry stan fizyczny i psychiczny, dostarczając im pożywienia, czy poświęcając im swoją uwagę. W razie potrzeby zajmie się także opatrzeniem ich ran. Przy tworzeniu Far North Survival Play2Chill wspiera studio FrogVille Games, która jest współproducentem tytułu.

– Współpraca przy Far North Survival  przebiega bardzo owocnie, nasze wizje rozwoju tego projektu są bardzo spójne i niezwykle kreatywne. Cieszymy się, że właśnie z Play2Chill mamy okazję tworzyć własny świat symulatora przetrwania. Liczę, że to dopiero początek naszej współpracy i w przyszłości zrealizujemy wspólnie kolejne, interesujące projekty – mówi Piotr Parzych, współzałożyciel studia FrogVille Games.

Premiera gry w wersji na PC planowana jest w Q2 2022 roku.

Już w najbliższą środę Play2Chill zadebiutuje na rynku NewConnect. Do obrotu wprowadzonych zostanie łącznie 2 870 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A i B, o wartości nominalnej 0,10 zł każda.

– Odliczamy dni do debiutu. Obecność na rynku publicznym to zwieńczenie naszej ciężkiej, wielomiesięcznej pracy. Mamy jasno sprecyzowany plan rozwoju, koncentruje się na budowaniu silnej pozycji producenta gier z kategorii INDIE PREMIUM. W najbliższym czasie zrealizujemy cztery pre-produkcję, a następnie wdrożymy do produkcji najlepiej zapowiadające się tytuły. O szczegółach poinformujemy już niebawem – dodaje Tomasz Róziecki.

Proces wprowadzenia akcji do obrotu koordynował autoryzowany doradca INC SA.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here