Naga MarketsPlay2Chill nie zwalnia tempa. Akcje zyskują w poniedziałek o ponad 40%!Pierwsza sesja w 2021 roku przebiega pod znakiem bardzo mocnych wzrostów na walorach Play2Chill. Walory spółki, notowane od połowy grudnia na małej giełdzie NewConnect, zyskują ponad 40%, a kurs jest już na poziomie o blisko 100% wyższym niż podczas zamknięcia pierwszej sesji notowań na rynku. Aktualnie działalność Play2Chill koncentruje się na produkcji gry “Motorcycle Mechanic Simulator 2021”, której spółka jest również współwydawcą.

  • Walory Play2Chill niemal podwoiły swoją wartość w ciągu kilku sesji.
  • Spółka koncentruje się obecnie na produkcji gry “Motorcycle Mechanic Simulator 2021”
  • Akcje Play2Chill drożeją w poniedziałek o ponad 40%.

Te artykuły również Cię zainteresują
Play2Chill notuje nieudany debiut na NewConnect

Środa, 16 grudnia, była dniem debiutu na małej giełdzie NewConnect walorów Play2Chill, spółki działającej w sektorze gamingowym z grupy PlayWay. Po debiucie, na którym akcje spółki nieznacznie drożały, obserwowaliśmy już tylko kolor czerwony, a walory traciły przez moment nawet ponad 20%! Nieco lepiej było na zamknięciu sesji. O godzinie 17, walory debiutanta traciły już “tylko” 10,15%, a kurs wyniósł 8,5 zł.

Zobacz również: Vision Edge Entertainment podpisało umowę z DeSand Game Studios

Akcje spółki zyskały 100% w ciągu 4 sesji!

Dynamiczne wzrosty które obserwujemy na walorach Play2Chill podczas poniedziałkowej sesji sprawiły, że akcje podrożały od 28 grudnia o blisko 100%. Wzrosty są poparte coraz wyższymi obrotami, jednak należy pamiętać również o mocno rozgrzanych wskaźnikach. RSI wskazuje obecnie na poziom mocnego wykupienia, stąd z dużą dozą prawdopodobieństwa, w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się korekty w ruchu wzrostowym, której skala biorąc pod uwagę dynamikę wzrostów również może być głęboka.

Notowania Play2Chill od momentu debiutu na NewConnect. Źródło: tradingview.com

Zobacz również: Bitcoin (BTC) będzie tracił przez spowolnienie wpływów do największego funduszu kryptowalutowego

W poniedziałek przed godziną 11, akcje Play2Chill drożeją o 40,6% a kurs oscyluje w okolicach 16 zł. Obroty na walorach notowanej na NewConnect spółki przekroczyły 1,3 mln zł.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here