Naga MarketsPlay2Chill: Najnowszą grę studia w 72 godziny od premiery kupiło aż 8,5 tys. osób
Tomasz-Róziecki-Play2Chill-Prezes-Zarządu.jpg

Motorcycle Mechanic Simulator 2021,gra z portfolia produkcyjnego Play2Chill z grupy PlayWay, w 72 godziny od premiery na platformie Steam sprzedała się w liczbie 8,5 tys. egzemplarzy. Tym samym tytuł trafił na 24 miejsce w klasyfikacji sprzedaży Steam Global Bestsellers. Do 1 grudnia, w związku z promocją związaną z Black Friday, tytuł można nabyć z 10 proc. zniżką.Producenci ogłosili, że pierwsze DLC rozszerzające content gry będzie darmowe.

Gra Play2Chill odnotowała spore zainteresowanie

Pierwsze godziny po premierze były dla nas bardzo pracowite. Walczyliśmy z napotkanymi trudnościami i wprowadzaliśmy pierwsze patche usprawniające rozgrywkę. Po 72 godzinach osiągnęliśmy wynik 8,5 tys. sprzedanych kopii gry oraz 119 recenzji na Steam, z czego 68 procent ocen użytkowników platformy jest pozytywnych. Na tę chwilę, przychody ze sprzedaży gry stanowią około 17 procent poniesionych kosztów– mówi Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill.Nie zwalniamy tempa i cały czas pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami do symulatora, które będziemy sukcesywnie udostępniać.Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych graczy, podjęliśmy decyzję, że pierwsze DLC rozszerzające content gry będzie darmowe – dodaje Róziecki.

Globalna premiera  Motorcycle Mechanic Simulator 2021 odbyła się 17 listopada na platformie Steam. Wishlista Steam Outstanding wyniosła 135 tys. sztuk.Od dnia premiery, spółka nieprzerwanie streamuje grę na Steamie.

Jeżeli chodzi o podział na kraje, największa sprzedaż w ujęciu ilościowym została osiągnięta w Stanach Zjednoczonych (19 proc.), następnie w Rosji (10 proc.) i Niemczech (9 proc.). W Polsce sprzedaż  gry Motorcycle Mechanic Simulator 2021 wyniosła 3 proc.

W porównaniu do prologu, w pełnej wersji gry gracze zyskali nowe lokacje-garaże, nowe typy motocykli, dużo części do customizacji jednośladów, maszyny warsztatowe oraz więcej elementów diagnostyki pojazdowej. Spółka szykuje także kolejne nowości, które systematycznie będzie wprowadzała do projektu. Część zespołu pracuje już nad nową zawartością gry obiecaną graczom po premierze.

Cenę pełnej wersji gry ustalono na 19,99 USD. Do 1 grudnia, w związku z promocją związaną z Black Friday, tytuł można nabyć z 10% proc. zniżką.

MMS 2021 docelowo będzie dostępny także na konsolach Xbox i PlayStation oraz urządzeniach VR.

Współwydawcą Motorcycle Mechanic Simulator 2021 jest PlayWay. Łączny budżet gry wyniósł ok. 1,2 mln zł.

Play2Chill aktualnie pracuje nad wersjami demonstracyjnymi gier, takich jak Aztec Empire, czy przygotowywanej przez zespół FrogVille Games – Far North Survival.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs orange | giełda pekao | kurs dolara (usd) | kurs funta prognozy na najbliższe dni | kurs mercator | lotos notowania | xtb giełda |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here