Naga Markets

Play2Chill: Motorcycle Mechanic Simulator 2021 trafił na platformę Humble Bundle!Motorcycle Mechanic Simulator 2021 – produkcja od notowanego na NewConnect Play2Chill – po dwóch miesiącach obecności na Steam, dołączyła do platformy Humble Bundle. Wkrótce tytuł a będzie także dostępny w sklepie Epic Games Store. Jeszcze w 2022 roku MMS2021 zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Play2Chill wprowadza Motorcycle Mechanic Simulator 2021 na nowe platformy

Wprowadzenie naszej gry na nowe platformy sprzedażowe to realizacja założonego wcześniej planu rozwoju projektu.Liczymy, że powiększenie liczby kanałów dystrybucji Motorcycle Mechanic Simulatora 2021 przyczyni się do powiększenia społeczności graczy oraz wpłynie pozytywnie na dalsze wyniki sprzedażowe projektu. Kolejnym krokiem będzie wprowadzenie MMS2021 do sklepu Epic Games Store, a następnie wydanie gry na najpopularniejsze konsole od Sony, Microsoftu i Nintendo -mówi Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill.Obecne wyniki sprzedaży gry pozwoliły nam na zwrot 60 proc. kosztów inwestycji w projekt. Dzięki stabilnemu i stałemu poziomowi sprzedaży szacujemy, że MMS2021 będzie long sellerem, dlatego nieustannie pracujemy nad nowym contentem do gry– dodaje Tomasz Róziecki.

Za porty gry MMS2021 na konsole  odpowiada notowana na GPW spółka Ultimate Games.

Humble Bundle to platforma, która od 2010 roku sprzedaje gry, ebooki, oprogramowanie i inne treści cyfrowe. Społeczność Humble osiągnęła  poziom 12 mln klientów z całego świata. Od początku działalności, użytkownicy platformy przekazali na cele charytatywne ponad 200 mln USD, co stanowi wyróżnik dla tej organizacji na świecie.

Globalna premiera Motorcycle Mechanic Simulator 2021 odbyła się 17 listopada br. na platformie Steam. Od dnia premiery spółka nieprzerwanie streamuje grę na Steamie, a wszystkie recenzje graczy na tej platformie są w 76 procentach pozytywne. Po 72 godzinach od premiery tytuł trafił na 24 miejsce w klasyfikacji sprzedaży Steam Global Bestsellers. Cena pełnej wersji na Steam wynosi 19,99 USD, a aktualnie na platformie Humble Bundle gracze mogą zakupić grę z 20 proc. zniżką za 14.09 EUR.

Współwydawcą Motorcycle Mechanic Simulator 2021 jest PlayWay. Łączny budżet gry wyniósł ok. 1,2 mln zł.

Play2Chill aktualnie pracuje nad wersjami demonstracyjnymi Aztec Empire oraz przygotowywanej przez zespół FrogVille Games – Far North Survival.

XTB

Autor poleca również:

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here