Naga MarketsGiełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła Dokument Informacyjny Play2Chill, producenta gier wideo na PC, konsole i urządzenia mobilne z Grupy PlayWay, i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji spółki.

  • W dniu debiutu do obrotu wprowadzonych zostanie łącznie 2 870 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A i B, o wartości nominalnej 0,10 zł każda.
  • Spółka czeka na wyznaczenie pierwszego dnia notowań. W procesie wprowadzenia akcji do obrotu spółkę wspierał Dom Maklerski INC.

Play2Chill coraz bliżej małej giełdy

– Jesteśmy o krok od realizacji naszego najważniejszego tegorocznego celu, jakim jest dołączenie do grona spółek publicznych, notowanych na rynku NewConnect. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła właśnie założony przez nas w październiku Dokument Informacyjny. Czekamy już tylko na wyznaczenie pierwszego dnia notowań akcji naszej spółki – mówi Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Obecność na rynku publicznym to zwieńczenie naszej ciężkiej, wielomiesięcznej pracy. Zrealizowaliśmy wszystkie przyjęte założenia dotychczasowej strategii, mamy plan na dalszy dynamiczny rozwój – jesteśmy gotowi, by zaprezentować go inwestorom – dodaje Tomasz Róziecki.

W maju br. Play2Chill pozyskało w ramach emisji prywatnej 1,5 mln zł. Zainteresowanie spółką kilkukrotnie przewyższyło liczbę oferowanych przez nią akcji. Zgodnie z celami emisji, pozyskane środki są przeznaczane na produkcję nowych gier, w tym flagowego projektu studia, Motorcycle Mechanic Simulator 2021. Premiera tytułu planowana jest w Q1 2021. Gra oparta będzie na koncepcji największego hitu grupy PlayWay – Car Mechanic Simulator. Już w 2017 roku CMS przekroczył liczbę miliona sprzedanych egzemplarzy.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 wszedł w zaawansowaną fazę developmentu. W najbliższym czasie planujemy dostarczenie graczom darmowego prologu z gry. Przygotowaliśmy dla nich wiele niespodzianek. Gracz będzie miał możliwość tworzenia własnych, spersonalizowanych motocykli, głównie chopperów. Mamy tu szerokie pole do wprowadzenia płatnych dodatków rozszerzających możliwości gracza, np. wprowadzanie innych typów motocykli, czy licencji znanych marek. Poza aspektem technicznym, gracz zmierzy się również z wyzwaniem ekonomicznym, od którego zależeć będzie przebieg i zaawansowanie dalszej rozgrywki – mówi Tomasz Róziecki.

W MMS 21 gracz uzyskuje także możliwość projektowania i tworzenia własnego warsztatu, co nawiązuje do innego hitu grupy PlayWay – House Flipper. Gra sprzedała się w liczbie ponad 1 mln. egzemplarzy.

Play2Chill koncentruje się na budowaniu silnej pozycji producenta gier z kategorii INDIE PREMIUM. Spółka na bieżąco bada rynek w poszukiwaniu kolejnych dobrze rokujących gier. W najbliższym czasie chce zrealizować cztery pre-produkcję, a następnie wdrożyć do produkcji najlepiej zapowiadające się tytuły.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs funta na poziomach z grudnia 2019 roku, dolar nadal traci
Następny artykułScope Fluidics: Szymon Ruta i Piotr Garstecki podczas czatu Comparic24.tv
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here