Naga MarketsPlay złożył korektę deklaracji podatku u źródła za 2017 r.Spółka P4 – operator sieci Play – złożył deklaracje korygujące w zakresie wysokości pobranego przez Play jako płatnika podatku dochodowego od osób prawnych (CIT) pobieranego od dochodów (przychodów) osiągniętych przez podatników niemających siedziby lub zarządu na terytorium RP za rok 2017, podała spółka. Play wpłacił na rachunek właściwego urzędu skarbowego podatek w kwocie 13 665 779 zł plus 4 194 454 zł odsetek ustawowych, podano także.

Złożona korekta odzwierciedla ustalenia doręczonego w dniu 7 stycznia 2021 r. wyniku kontroli celno-skarbowej

“Złożona korekta odzwierciedla ustalenia doręczonego w dniu 7 stycznia 2021 r. wyniku kontroli celno-skarbowej ww. rozliczeń prowadzonej przez Naczelnika Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Opolu. W wyniku kontroli organ uznał, że Play powinien pobrać podatek od wypłacanych odsetek z tytułu emisji obligacji z zastosowaniem stawki 5%” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here