Play wprowadza większe pakiety danych po niższych cenach w ofercie internetu stacjonarnego Play NetBOX, podał operator.

“Szybki i stabilny internet Play NetBOX od teraz w nowych, atrakcyjnych cenach i z większymi pakietami danych. Play po raz kolejny zaskakuje niskimi cenami za internet stacjonarny. Od dzisiaj, pakiet 300 GB z pełną prędkością jest dostępny w nowej cenie 70zł miesięcznie. Co więcej, operator rozszerzył obecną ofertę o dwa, atrakcyjne zestawy – 400 GB oraz 500 GB” – czytamy w komunikacie.

Play NETBOX, czyli zestaw internetu domowego z modemem to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują stabilnego połączenia z siecią niezależenie od tego, gdzie się znajdują. Połączenie mocnego modemu zewnętrznego z routerem WiFi eliminuje problem niewystarczającego zasięgu spowodowanego odległością od nadajników, na przykład na przedmieściach czy w małych miejscowościach, podkreślono w komunikacie.

“W NETBOX klient ma do wyboru cztery pakiety oraz dwa zestawy urządzeń – router ZTE kat. 6 dedykowany terenom wiejskim z anteną kierunkową oraz router HUAWEI kat.12 z anteną dookólną, która sprawdzi się na obrzeżach miast i w małych miejscowościach. Do zestawu klient może dobrać odpowiedni miesięczny pakiet danych – 300 GB w obniżonej cenie 70zł, 400GB za 80zł, 500GB za 90 zł. W każdej z tych ofert zarówno urządzenie, jak i jego standardowa instalacja przez technika jest darmowa. Co więcej, Play oferuje również możliwość przetestowania urządzenia i jego możliwości przed zakupem przez 21 dni” – czytamy dalej w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Internet domowy z NETBOX może zostać rozszerzony również o PLAY NOW TV BOX w ofercie podstawowej z 41 kanałami oraz HBO na 6 miesięcy w prezencie za 10zł miesięcznie, lub rozszerzonej o dodatkowe 4 pakiety i HBO na cały rok w kwocie 35zł, wskazano także.

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here