Naga MarketsLogo playNa polskim parkiecie dziś spółka Play wiedzie prym, kiedy wykres rozpędza się podczas czwartkowych notowań ponad 8,30 procent atakując górne ograniczenia. Zdaje się, że w tym momencie dopiero najbliższym poziom oporowy będzie w stanie wyhamować dalsze wzrosty, jednak wątpliwym jest, aby spółka była w stanie utrzymać dziś w całości zainicjowane wzrosty. Warto obserwować obecną sytuację – zwłaszcza jeśli mowa o poziomie 31 – 32 zł za akcję. Spójrzmy na wykres D1 spółki Play. 


Akcje spółki Play dziś atakują ponad 8 procentowym wzrostem, kiedy otwarcie z 28,6 zł za akcje przeobraża się w podejście pod zakres 30,4 zł. Dziś wygenerowany ruch ciekawy jest w kontekście zbliżenia się do najbliższej strefy oporu, która występuje pomiędzy poziomami 31 a 32 zł z akcje. Zdaje się, że strefa ta może zostać strzelona podczas dzisiejszej sesji handlowej – co stanowiłoby wówczas około 10 procentowy wzrost notowań spółki.

Jeśli spółka faktycznie osiągnęłaby omawiany powyżej już poziom – bądź też całą strefę, wówczas oczekiwałoby się od wykresu wykonania korekty, gdzie celem dla ruchu spadkowego byłby zakres 28,5 zł – 28 zł za akcję. Wówczas można byłoby mówić o zdrowej korekcie ostatniej podejścia wzrostowego oraz możliwej re-akumulacji, o ile poziom 28 zł faktycznie wyhamowałby dalsze spadki.

wykres Play D1 06.06.2019
Play D1 06.06.2019

Klasyczne póki co podejście na zasadzie impuls – korekta – impuls sprawia, że nie jest trudno ocenić obecną tendencję oraz możliwy zakres ruchu. Oczekuje się wypełnienia obecnej struktury, która również przedstawiona została na powyższym wykresie – jaka może zostać zrealizowana w ciągu najbliższych sesji handlowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here