Naga MarketsAkcje Play zyskują kurs najwyżej w 2019 rokuPlay Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

Play jako pierwszy operator w Polsce wprowadził do oferty smartfon 5G, podała spółka. W sprzedaży dostępny będzie Huawei Mate 20 X 5G obsługujący najnowszy standard przesyłu danych.

“Wprowadzenie telefonu 5G do oferty Play związane jest z dynamicznym rozwojem sieci, która korzystając z najnowszych rozwiązań mobilnych, nieustannie udoskonala swoje usługi. Nie tak dawno Play uruchomiło sieć 5G Ready, która umożliwia najwyższą prędkość transmisji danych we własnej sieci, co potwierdzają niezależne rankingi speedtest.pl. Obecnie operator przygotowuje się do komercyjnego uruchomienia usługi 5G. W tym celu prowadzi testy w Toruniu, aby wypracować i zapewnić jak najlepsze rozwiązania dla swoich klientów” – czytamy w komunikacie.

Źródło: ISBnews

Orbex

Sytuacja na wykresie:

Akcje spółki drożeją dzisiaj o niemal 1,5% jednak przy niewielkich obrotach. Spoglądając na wykres dzienny, widać że dobrze respektowana jest linia trendu wzrostowego, z którą mamy do czynienia od połowy listopada ubiegłego roku. Niedawno cena zaczęła naruszać poziom wcześniejszego dołka, co wskazuje na prawdopodobną kontynuację spadków. Naturalnym, kolejnym celem podaży może być więc linia trendu w rejonie 29 zł.

play 2.08.2019
źródło xStation 5

Czytaj także: Akcje PKN Orlen wybijają ważny poziom. Spółka z nową, wyższą rekomendacjąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here