Naga MarketsPlatynowe Inwestycje to teraz ManyDev Studio. Z rynku nieruchomości do gaminguPłocka spółka Platynowe Inwestycje SE podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy podjęła 2 lutego decyzję o zmianie nazwy na ManyDev Studio SE oraz o odwołaniu składu dotychczasowej rady nadzorczej oraz powołania nowej. W jej składzie znalazł się między innymi Marcin Wenus, redaktor naczelny Comparic.pl. Jak informuje, profilem działalności podmiotu po rebrandingu będzie rynek gamingowy.

  • Platynowe inwestycje w podstawowych obszarach działalności skupiały się do tej pory na pośrednictwie w transakcjach na rynku nieruchomości oraz skupem mieszkań
  • Jak sugeruje sama nazwa ManyDev Studio, obszarem zainteresowania spółki stanie się gaming
  • Akcje Platynowych Inwestycji (PIW) w trakcie wtorkowej sesji zyskiwały na GPW ponad 30%

Platynowe Inwestycje to teraz ManyDev Studio. Wraz ze zmianą nazwy zmiana rady i przejście na gaming

– Zarząd Platynowe Inwestycje SE z siedzibą w Płocku, w załączeniu do niniejszego raportu przekazuje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy z dnia 02 lutego 2020 roku stanowiącego kontynuację Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 21 stycznia 2021 roku (które kontynuowało swoje obrady w dniu 1 lutego 2021 roku po ogłoszonej przerwie), wraz z informacją na temat każdej uchwały w zakresie liczby akcji, z których oddano ważne głosy, oraz procentowego udziału tychże akcji w kapitale zakładowym, łączną liczbę ważnych głosów, w tym liczbę głosów “za”, “przeciw” i “wstrzymujących się” – informowała spółka we wtorek.

Te artykuły również Cię zainteresują
Podjęło uchwały o odwołaniu, ze skutkiem na dzień 03 lutego 2021 roku, przed upływem kadencji, składu dotychczasowej rady nadzorczej spółki, w skład której wchodzili: Kamil Konrad Koralewski, Ina Patrowicz, Eliza Sylwia Studzińska, Agnieszka Gujgo oraz Damian Patrowicz.

Na trzyletnią kadencję powołano nowy skład rady nadzorczej, którą tworzą Marcin Wenus, Bartłomiej Kurylak, Robert Pakla, Maksymilian Graś oraz Tomasz Stajszczak

ManyDev Studio będzie zajmować się wspieraniem niezależnych studiów deweloperskich dlatego też zdecydowałem się przystąpić do projektu jako członek rady nadzorczej, wierzę również, że zmiana spółek, której do tej pory nie cieszyły się pełnym zaufaniem inwestorów indywidualnych w zdrowe spółki prowadzące nowoczesny biznes będzie z korzyścią dla całej polskiej giełdy – mówi Marcin Wenus, nowopowołany członek rady nadzorczej ManyDev Studio. Jednocześnie podkreśla, że wkrótce na łamach Comparic24.tv pojawi się wywiad z nowo powołanym prezesem spółki.

W związku z informacją o zmianach, które zaszły w spółce, jej notowania zyskiwały na GPW we wtorek ponad 30%, zamykając sesję na wysokości poziomu 4,46 zł, najwyższego od 11 stycznia.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here