Naga MarketsHackerOne jest platformą dot. bezpieczeństwa, pomagającą organizacjom znaleźć i naprawić krytyczne luki w systemie, zanim zostaną wykorzystane przez cyberprzestępców. Coraz więcej firm z listy Fortune 500 i Forbes Global 1000 ceni sobie usługi i zaufanie do HackerOne. Dziś właściciele platformy poinformowali o rozpoczęciu akceptacji Bitcoina jako prawowitego środka płatności.


Znaleźli ponad 80 tys. luk w zabezpieczeniach firm

Firma HackerOne stworzyła BitPay, największego globalnego dostawcę płatności typu blockchain. Założona w 2012 roku firma współpracuje z globalnymi markami, takimi jak General Motors, Google, Twitter GitHub, Nintendo, Lufthansa, Panasonic Avionics, Qualcomm, Starbucks, Dropbox, Intel i ponad 1200 innych. Pomaga znaleźć krytyczne luki w zabezpieczeniach oprogramowania w ramach programów informacyjnych. HackerOne ma siedzibę w San Francisco, a biura znajdują się w Londynie, Nowym Jorku, Singapurze i Holandii. Dotychczasowe statystyki to zabezpieczone łącznie 35 mln dolarów i znalezienie ponad 80 000 luk w systemach firm.

– To popularna metoda płatności – powiedział Ning Want, dyrektor finansowy i dyrektor ds. operacyjnych w HackerOne. – Jest dla nas istotne, aby umożliwić naszym klientom płatność Bitcoinem i Bitcoin Cashem przez BitPay.

Zobacz również: Opera wchodzi w świat blockchain. Nowe aplikacje w przeglądarce?

Przede wszystkim innowacyjność

BitPay umożliwia HackerOne otrzymywanie płatności międzynarodowych szybciej i przy większych mocach przerobowych niż tradycyjne przelewy bankowe. Klienci HackerOne mogą pominąć kosztowne, skomplikowane transgraniczne przelewy na rzecz wysyłania płatności zagranicznych przez BitPay z tą samą dokładnością, przy niskim ryzyku oszustwa i szybkim rozliczeniu bankowym. Płatności Bicoinem należą do nisko-kosztowych. Klienci HackerOne, którzy wybiorą możliwość płatności przez BitPay, będą musieli uiścić opłatę w wysokości jednego procenta wartości tej transakcji, a potwierdzenie transgranicznej transakcji będzie w trakcie jednego dnia roboczego.

Zobacz również: Monero chce walczyć z oszustami kopiącymi kryptowaluty

– Oferując Bitcoina, HackerOne jest teraz w stanie bezpiecznie przyjmować płatności od klientów z Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej, co przedtem prawie było niemożliwe – powiedział Sonny Singh, Dyrektor Handlowy z BitPay. – HackerOne ma doskonałą reputację w zakresie innowacji produktów, a akceptowanie płatności w Bitcoinach to kolejny tego przykład – podsumował Singh.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł(nie)Bezpieczne obligacje – gra warta świeczki?
Następny artykułAdmiral Markets: Nowe instrumenty kryptowalutowe i handel weekendowy
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here