Naga MarketsPlantwear rozpoczyna sprzedaż na platformie Amazon w Niemczech i w AustriiPlantwear ukończył prace związane z rozpoczęciem sprzedaży produktów marki Plantwear oraz Giftbay na platformie Amazon w krajach niemieckojęzycznych: w Niemczech i Austrii, podała spółka. Do końca maja w serwisie mają być dostępne do zakupu również produkty marki JustPlants.

Plantwear rozszerza swoją działalność

“Wejście na Amazon przeprowadzamy wspólnie z doświadczonym partnerem, który wielokrotnie wprowadzał z sukcesem polskie marki na rynki DACH. Współpraca ta daje nam spory margines bezpieczeństwa, a samo rozpoczęcie sprzedaży otwiera przed nami duże możliwości na zwiększenie przychodów spółki poprzez ich kolejne źródło. Liczymy na osiągniecie do końca tego roku miesięcznego progu sprzedażowego z tego kanału na poziomie 100 tys. zł miesięcznie” – powiedział prezes Wiktor Pyrzyk, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Cała logistyka zamówień odbędzie się w sposób partnerski na podstawie odrębnej umowy. Skonsolidowane przesyłki będą wysyłane do magazynu przy granicy niemieckiej, a kolejnego dnia będą trafiały do dystrybucji w niemieckim oddziale DHL. Przygotowanie produktów do wysyłki pozostanie w pełni po stronie Plantwear, jako iż zdecydowana większość produktów jest personalizowana, podano także.

“Sprzedaż poprzez Amazon w Niemczech i Austrii to dopiero pierwszy etap. Wybraliśmy bestsellery dla Plantwear i Giftbay, a następnie dostosowaliśmy produkty oraz ich opisy na rynki niemieckojęzyczne. Są już one dostępne na platformie dla klientów z tamtejszym adresem. Po udanej premierze na rynkach DACH, naszym kolejnym krokiem będzie przygotowanie oferty na języki romańskie, docelowo wchodząc poprzez Amazon na rynek francuski, hiszpański oraz włoski” – dodał Pyrzyk.

Plantwear działa na rynku lifestyle’owych akcesoriów drewnianych, jest producentem wysokiej jakości, unikatowych drewnianych zegarków, biżuterii i akcesoriów. Na początku 2020 r. Plantwear zadebiutował na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here