Naga MarketsPlanB przewiduje, że wkrótce bitcoin zaliczy gigantyczny wzrost. BTC po 135 000 USD w grudniuPlanB jest twórcą modelu Stock-to-flow (S2F) dla bitcoina, który próbuję przewidzieć przyszłe ceny najstarszej kryptowaluty. Analityk w ostatnim podcaście powiedział, że w ciągu kilu miesięcy bitcoin (BTC) może doświadczyć parabolicznego wzrostu. 

Bitcoina czekają gigantyczne wzrosty?

PlanB w wywiadzie dla Unchained Podcast wskazuje na swój model S2F jako wiarygodny wskaźnik, który pozwolił mu ustalić miesięczne ceny zamknięcia BTC w sierpniu i wrześniu. — Model, który przyciągnął najwięcej uwagi w ciągu ostatnich kilku miesięcy, był model floor, ponieważ przewidziałem 20 czerwca – nawiasem mówiąc, w tym samym czasie dyrektor Guggenheim przewidział, że bitcoin spadnie poniżej 20 000 USD – mniej więcej tego samego dnia prognozowałem: „Nie, nie, nie, to będzie 47 000 dolarów” – powiedział PlanB.

— A w tym czasie bitcoin znajdował się poniżej 34 000 USD. Powiedziałem: „Cóż, w sierpniu zamknie się powyżej 47 000 USD. We wrześniu nieznacznie spadnie, ale zamknie się powyżej 43 000 USD, a w październiku zamknie się powyżej 63 000 USD” – dodał analityk.

Mówi, że jeśli BTC będzie nadal podążał za przewidywaniami dotyczącymi cen minimalnych modelu S2F, może wzrosnąć w listopadzie o ponad 44% od obecnych cen (60 000 USD) i przeprowadzić kolejny duży rajd w grudniu.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

— Jeśli tak się nie stanie stanie, a szczerze mówiąc, byłbym bardzo zaskoczony, gdyby tak się nie stało, byłoby to wydarzenie określane mianem czarnego łabędzia, którego nie widzieliśmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat – powiedział PlanB.

— Jeśli jednak będzie kontynuacja, skierujemy się do 98 000 USD już w listopadzie i 135 000 USD za bitcoina w grudniu, a zatem w tym roku będą to naprawdę miłe Święta Bożego Narodzenia, jeśli to się spełni – kontynuował.

Mimo powyższego, PlanB nie oczkuje, że bitcoin uniknie kolejne dużej korekty, która następowała po każdym większym cyklu byka.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here