Naga MarketsAnalityk ilościowy PlanB zaktualizował swoją docelową cenę dla bitcoina (BTC) na pierwszy kwartał 2022 r. i ujawnił, kiedy jego zdaniem BTC odnotuje hiperboliczny wzrost, w którym przewyższy wszystkie inne aktywa. W wywiadzie z Anthonym Pompliano, PlanB stwierdził że w oparciu o jego różne modele, istnieje możliwość, że BTC wzrośnie nawet o 700% na początku przyszłego roku. Kurs BTC/USD zyskuje w poniedziałek ponad 4% oscylując tuż poniżej historycznego maksimum 67 000 USD.

PlanB: Bitcoin (BTC) osiągnie szczyt pod koniec I kwartału 2022 r.

Jeśli przyjrzymy się teraz sygnałom on-chain, powiedziałbym, że szczyt jest co najmniej kilka miesięcy, powiedzmy sześć miesięcy stąd. To byłyby okolice końca pierwszego kwartału. Podejrzewam, że na koniec roku osiągniemy poziom powyżej 100 000 USD, powyżej 135 000 USD, a potem prawdopodobnie będziemy nadal rosnąć w kierunku docelowego poziomu modelu S2FX na poziomie 288 000 USD lub nawet powyżej. Nie zdziwiłbym się nawet widząc w pierwszym/drugim kwartale przyszłego roku ceny w wysokości 300 000, 400 000 lub 500 000 dolarów – podkreślił PlanB.Model S2F, który jest tradycyjnie używany do śledzenia wyników towarów, takich jak metale szlachetne, porównuje cenę aktywa z jego dostępną podażą.  Na dłuższą metę PlanB twierdzi, że widzi hiperboliczny wzrost ceny bitcoina.

Najwięcej kapitału spoczywa obecnie w rękach starszych ludzi. Nieruchomości i złoto, świat fizyczny, a nie cyfrowy. Aktywa cyfrowe to sprawa nowej generacji, więc myślę, że tendencja będzie się przechylać na ich korzyść. Moim zdaniem ograniczona podaż jest najważniejszym czynnikiem zwiększającym atrakcyjność bitcoina, to samo czym dla starszych ludzi jest inwestowanie pieniędzy w nieruchomości – dodał.

W ocenie eksperta niedobór monet BTC sprawi, że będzie lepszą inwestycją niż nieruchomości, oczekując hiperbolicznego wzrostu teraz lub w przyszłym roku.

Myślę, że wszyscy się zgadzamy co do tego, że czeka nas ten hiperboliczny scenariusz. Powiedzmy od 2024 do 2028, to byłby najlepszy okres, a może trochę później, gdzieś pomiędzy 2024 a 2032. Bitcoin będzie zdecydowanie najlepszym aktywem przebijając wzrostami wszystkie inne – podsumował.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) o krok od wybicia historycznego maksimum 67 000 USD

Notowania BTC/USD kontynuują silny impuls wzrostowy na początku listopada zyskując w poniedziałek ponad 4% i docierając w rejon historycznego szczytu 67 000 USD. Dalszy wzrost jest wysoce prawdopodobny z celem na okrągły poziom 70 000 USD. Z drugiej strony dopiero trwały spadek poniżej 60 000 USD wyhamowałby presję strony kupującej.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs akcji ciech | mbank notowania | kurs funta do złotówki | prognoza usd | comarch akcje kupno | gielda forum | biomed lublin kurs |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here