Naga MarketsPopularny analityk kryptowalutowy znany pod pseudonimem PlanB, popularyzator metody przyszłej wyceny bitcoina (BTC) w oparciu o model stock-to-flow (S2F) uważa, że ​​bitcoin osiągnie sześciocyfrową cenę do końca roku, pomimo trwającego załamania na rynkach kryptowalut. Kurs BTC/USD silnie spada w piątek poniżej 42 000 USD, kiedy wiadomości o chińskim zakazie regulacyjnym trafiły do mediów społecznościowych.

Bitcoin zamknie się w grudniu na poziomie 100 000 USD, zgodnie z modelem SF2

PlanB informuje swoich 833 000 obserwujących na Twitterze, że BTC zamknie się w grudniu na poziomie 100 000 USD lub wyższym, zgodnie z jego modelem „stock-to-flow” (SF2). Jednak w oparciu o regresję logarytmiczną lub model czasowy analityk ilościowy twierdzi, że flagowa kryptowaluta może spaść do 30 000 USD.Tak więc jaka będzie grudniowa cena zamknięcia bitcoina?

  • Model S2F wskazuje na poziom 100 000 USD;
  • Model czasowy (regresja logarytmiczna) pokazuje 30 000 USD.

Kolejne kilka miesięcy będzie ciekawie. Oczywiście moje pieniądze są w S2F – podkreślił PlanB.

W przypadku bitcoina model „stock-to-flow” próbuje przewidzieć cenę flagowej kryptowaluty, mierząc ilość nowej podaży wprowadzanej na rynek rocznie w porównaniu z ilością już istniejącej podaży. Z drugiej strony model czasowy lub regresja logarytmiczna ma na celu przewidzenie ceny BTC w oparciu o założenie, że wzrost początkowo gwałtownie przyspieszy, zanim z czasem zwolni.

PlanB twierdzi również, że ​​jego model S2F zostanie unieważniony, jeśli bitcoin nie osiągnie w grudniu ceny zamknięcia 100 000 USD.

Cena bitcoina musi wzrosnąć powyżej 100 tys. albo mój model S2F upadnie – podsumował.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) tąpnął po nowych regulacjach w Chinach

Kurs BTC/USD rozpoczął piątkową sesję od spadków, które zostały spotęgowane negatywnymi dla branży wiadomościami z Chin. W efekcie notowania spadły w okolice poziomu 40 800 USD z impetem pokonując poziom 42 000 USD. Sprzedający mają teraz otwartą drogę do wrześniowego minimum 39 573 USD z celem na okrągły poziom 30 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje ciech | cena akcji jsw | dzisiejszy kurs jena | forint pln | pge cena akcji | eurocash akcje kupno | biomed akcje kupno |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

3 KOMENTARZE

  1. Model działa na danych historycznych do pewnego czasu, przyszłość zwykle się zmienia i są nowe dane. Jak zanurkuje do 20k poprostu weźmie się nowy model i też bedzie działać.
    Model nie uwxglednia czarnych łabędzi jak wielki reset Klausa Schwaba.

  2. A jeżeli nie będzie po 10k to powinien zjeść swoje jajca jak miał to zrobić John McAfee ale niestety przegrał sam ze sobą. To jest zwykle szukanie jeleni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here