Naga MarketsWielu użytkowników telefonów komórkowych szuka atrakcyjnej oferty, która wyróżniałaby się atrakcyjną ceną, dużym pakietem dostępnych usług oraz elastycznością. Odpowiedzią na te potrzeby może być nowa oferta Orange Flex. Warto przyjrzeć się jej z bliska.

Co wyróżnia Orange Flex?

W skrócie: jest to plan komórkowy w aplikacji. Orange Flex to oferta, która powstała z myślą o osobach ceniących niezależność i swobodę. Wszelkie formalności – zaczynając od rejestracji czy przeniesienia numeru, poprzez wybór i modyfikacje pakietów oraz usług dodatkowych, aż po rezygnację z oferty, można dokonać w aplikacji Orange Flex. To szybkie i bardzo wygodne rozwiązanie, którego do tej pory nie było na polskim rynku telekomunikacyjnym. Do rejestracji numeru wystarczą zdjęcia – dokumentu tożsamości oraz selfie. Włączanie i wyłączenie usług i pakietów, zarządzanie kontem oraz kontakt z Doradcą poprzez czat odbywają się w aplikacji, którą można pobrać z AppStore lub Google Play. Płatności za aktywowane usługi pobierane są na zasadzie popularnej subskrypcji – co oznacza, że są automatycznie pobierane z dodanej w aplikacji karty płatniczej. Zmiana Planu lub rezygnacja z oferty jest równie szybka, a przy tym nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

30 GB za 30 zł, czyli najpopularniejsza oferta Orange Flex

Orange Flex (zobacz: https://flex.orange.pl) to innowacyjna oferta, która jest określana jako trzeci typ usługi telekomunikacyjnej – jest czymś pomiędzy abonamentem a ofertą na kartę. Klienci nie muszą wiązać się długoterminowymi umowami z operatorem ani pamiętać o regularnych doładowaniach. W Orange Flex wystarczy dodać kartę płatniczą – opłata za wybrany Plan komórkowy pobierana jest automatycznie co miesiąc. Po pobraniu aplikacji, do wyboru jest jeden z 4 Planów. W każdym z nich dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce oraz w roamingu w całej UE. Różnica w cenie związana jest z dostępnym pakietem Internetu. W najtańszym, kosztującym 25 zł miesięcznie Planie otrzymujemy 15 GB, natomiast najwyższy oferuje aż 100 GB za 80 zł. Największą popularnością wśród klientów cieszy się Plan za 30 zł z pakietem 30 GB. Jest to wystarczająca ilość Internetu dla osób, które intensywnie z niego korzystają, czytając newsy, słuchając muzyki, wysyłając maile, a nawet oglądając filmy na telefonie.

Dodatkowe pakiety, by żyć po swojemu

W każdym z Planów w Orange Flex, oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, zawarty jest także Social Pass, czyli pakiet umożliwiający nieograniczone korzystanie z popularnych platform społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, Messenger, Pinterest, Snapchat, Viber czy Whatsapp, bez zużywania własnego pakietu danych.

Fani muzyki, filmów i seriali z chęcią skorzystają dodatkowo z Music oraz Video Passów, dzięki którym korzystać możn z największych platform do oglądania filmów oraz streamowania muzyki bez limitu GB. Można je dokupić na dowolnie wybrany okres aktywować w aplikacji Orange Flex.

Artykuł partneratokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here