Naga MarketsGiełda kryptowalutowa Coinbase oferuje swoim klientom nowy sposób wydawania wirtualnej gotówki, oferując bezpośrednie wpłaty na karty podarunkowe w największych sklepach detalicznych. Coinbase współpracuje z WeGift, oferując bezpłatną usługę odblokowywania sald kryptograficznych dla ponad 120 sklepów, takich jak Amazon, John Lewis, Nike, Tesco, Uber, Google Play i Ticketmaster.


“Ułatwianie obsługi, handlu i wydatków w kryptowalutach jest kluczowym elementem naszych wysiłków na rzecz poprawy komfortu obsługi klienta”, mówi Zeeshan Feroz, prezes zarządu Coinbase. “Wraz z wprowadzeniem kart e-gift klienci mają teraz możliwość wydawania tokenów kryptograficznych, wykorzystując ich wartość do kupowania rzeczy materialnych lub biletów na wydarzenia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: Coinbase: Zielone światło w USA do zostania regulowaną krypto-giełdą

Usługa jest obecnie dostępna w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Holandii i Australii. Feroz deklaruje, że w ciągu najbliższych trzech miesięcy firma będzie zwiększać liczbę sprzedawców detalicznych i rynków zbytu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here