Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PKP Cargo oferuje kompleksowe usługi logistyczne zarówno w zakresie przewozów krajowych, jak i wykonywanych poza Polską.

pkp

Kolejowa spółka była jednym z jaśniejszych punktów poniedziałkowej sesji. Po piątkowym wielkim pin barze, który zdaje się zakończył korektę, wczoraj doszło do kontynuacji odbicia. Najważniejsze jest jednak przełamanie bardzo istotnego oporu na poziomie 85 zł. Cena wyraźnie zamknęła się ponad tą barierą i to na podwyższonych obrotach. Otwiera to drogę do znacznie wyższych poziomów cenowych. Warto zwrócić uwagę na kanał wzrostowy, w którym porusza się kurs od początku trendu wzrostowego. Górna krawędź czyli okolice 88 zł mogą być początkiem kolejnej korekty, lecz kluczowy poziom 85 zł jest już od tej chwili wsparciem. Poprzednio analizowaliśmy spółkę 13 stycznia, zalecając zaczekanie na korektę.Conotoxia

Działalność Mostostalu Zabrze obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych dla branży przemysłowej, energetycznej, obiektów ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz obiektów mostowych.

mostostal zabrze

Kurs porusza się w szerokim trendzie wzrostowym, którego linia łączy dołki na przestrzeni ponad roku. Dość długotrwała korekta dotarła w piątek do linii trendu. Wczoraj doszło do solidnego odbicia w górę. Te dwie ostatnie świece tworzą razem formację objęcia hossy, która powstała na podwyższonych obrotach. Do linii trendu dochodzi ponadto bardzo ważne wsparcie, które także zadziałało. Wydaje się, że przed nami okres przynajmniej krótkoterminowych wzrostów.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/USD – blisko wsparcia H4
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Mbank, PZU, JSW
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here