Kurs PKO gpwPKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (PKO TFI) podpisało umowę prowadzenia i zarządzanie pracowniczymi planami kapitałowymi (PPK) z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych, podało TFI.

Finax

PKO TFI z podpisaną umową i zaufaniem

Cieszymy się z zaufania okazanego nam przez kolejnego, tak istotnego pracodawcę. Przystąpiliśmy już do prezentacji naszych rozwiązań innym jednostkom organizacyjnym Lasów Państwowych m.in. aplikacji iPPK do prostej obsługi całego przedsięwzięcia – powiedział wiceprezes PKO TFI Łukasz Kwiecień, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Pracownicy Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych otrzymają dostęp do swoich środków poprzez system transakcyjny i-fundusze.pl.

Jednostki Lasów Państwowych samodzielnie decydują o wyborze firm zarządzających PPK. Część z nich wybrała operatora i podpisała umowy w I kwartale br., większość ma jeszcze czas do 27 października (po zmianach terminów wdrożenia PPK wprowadzonych ustawą o tzw. Tarczy Antykryzysowej). Dyrekcja Generalna, w trosce o dobro pracowników, postawiła na wiarygodnego partnera – powiedział dyrektor generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny, także cytowany w komunikacie.

Obecnie trwa druga tura wprowadzania PPK, która obejmuje firmy zatrudniające co najmniej 50 osób. Terminy na podpisanie odpowiednich umów zostały przesunięte do 27 października 2020 r. (termin na zawarcie umowy o zarządzanie PPK) i 10 listopada 2020 r. (termin na zawarcie umowy o prowadzenie PPK), podsumowano.

PKO TFI działa na polskim rynku kapitałowym od ponad 22 lat. Zarządza około 34 mld powierzonymi przez ponad 600 tys. klientów. Oferuje zróżnicowaną ofertę produktową z dostępem do krajowego i zagranicznych rynków finansowych.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here