Naga MarketsPKO BP zmierza w stronę linii trendu. Kolejne wsparcie przy 44 zł Kurs akcji największego polskiego banku, spółki PKO BP spadał podczas piątkowej sesji o około 1,72%. Akcje taniały o 0,81 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 46,34 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego w piątek 0,35% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach, na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 46,35 zł. W sumie od końca października kurs wzrósł o niemal 125%.

Szukając końca korekty

Notowania największego polskiego banku spadają od kilku sesji już o blisko 10%. Nie jest to zaskakujący ruch, biorąc pod uwagę wcześniejszą skalę wzrostów. Na razie spadki należy rozpatrywać w ramach korekty w trendzie wzrostowym. Najbliższa szansa na odbicie może pojawić się przy linii trendu w rejonie 45,55 zł. Niżej mamy kolejne czytelne wsparcie przy 44 zł.pko bp 15.11.2021
Notowania PKO BP 15.11.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Nowa strategia

PKO Bank Polski zamierza rozpocząć wkrótce prace nad nową strategią i planuje, że będzie ona obejmowała kolejny 3-letni okres, poinformowała wiceprezes banku, kierująca pracami zarządu Iwona Duda.

“Niebawem chcemy rozpocząć prace nad nową strategią, która będzie uwzględniała zarówno nasze cele, które sobie stawiamy jako bank, ale także, która będzie odpowiadała na wyzwania stojące przed całym systemem finansowym i będzie także uwzględniała doświadczenia wynikające z sytuacji pandemicznej, bo one niosą wiele zmian – także w funkcjonowaniu banków i będą wyznaczały w większym stopniu inny kierunek rozwoju, albo być może większe nakierowanie na wyższy stopień digitalizacji i cyfryzacji” – powiedziała Duda podczas konferencji online.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: livechat akcje | akcje playway | akcje xtb | ccc giełda | polenergia kurs | pkp cargo cena akcji | playway gpw |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here