Naga MarketsPKO BP z kolejnym górnym cieniem świecy miesięcznej Kurs akcji największego polskiego banku, spółki PKO BP spadał podczas wczorajszej sesji o około 3,73%. Akcje taniały o 0,84 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 21,66 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 3,36% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach, na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 21,70 zł. Odbicia rozpoczęte po wybuchu pandemii w połowie marca sięga w szczytowym punkcie ponad 25%.

  • Słaba sesja w czwartek, spycha kursy spółek sektora bankowe na niższe poziomy
  • PKO BP nadal w konsolidacji

Kolejna słaba sesja

Ostatnie kilka sesji w całości wymazały dobrze zapowiadające się odbicie jakie próbowano budować od samego początku lipca. W ten sposób kończymy drugi spadkowy tydzień z rzędu, a wykresy w skali miesięcznej pokazują już czwarty miesiąc zakończony długim, górnym cieniem świecy. Nastroje na bankach nie były najlepsze, nawet wtedy, kiedy szeroki rynek wyraźnie wzrastał. W kończącym się tygodniu doszło ponadto do poważniejszej korekty, a więc w takich warunkach trudno oczekiwać lepszego zachowana po stronie banków. Na wykresie rośnie ryzyko powrotu na ostatnie minima z okresu wybuchu pandemii.

XTB
Notowania PKO BP 31.07.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Konto na selfie

PKO Bank Polski – w ramach kolejnego etap cyfryzacji usług i działań na rzecz wykorzystania bezgotówkowych form płatności – umożliwił założenia konta na selfie, podał bank. Konto na selfie można otworzyć bez wychodzenia z domu i bez czekania na kuriera. Wystarczy zainstalować aplikację mobilną IKO.

Po uruchomieniu aplikacji należy uzupełnić podstawowe dane we wniosku o otwarcie konta oraz dokonać weryfikacji w trzech krokach: wyrazić zgodę na wykorzystanie wizerunku, zrobić zdjęcie dowodu osobistego z obu stron, zrobić zdjęcie swojej twarzy, zaznaczono. Cały proces trwa około kilkunastu minut. Umowa z bankiem jest wysyłana na e-mail klienta w momencie składania wniosku i wyświetlana po weryfikacji wszystkich danych i tożsamości. Po zawarciu umowy online bank przekazuje klientowi dane do pierwszego logowania do konta e-mailem i SMSem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here