Naga MarketsFilia PKO BPSpółka PKO BP odnotowała aż 1,217 mld zł skonsolidowanego zysku w II kw. 2019 r. wobec 933 mln zł zysku rok wcześniej. Na łamach programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, iż taki wynik jest o 3,4% wyższy niż oczekiwania analityków. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


PKO BP odnotowuje wyraźną przecenę w ostatnich dniach

Aktualnie akcje spółki konsolidują w okolicy 39-40 złotych. Notowania znajdują się w dolnym przedziale zmienności– oznajmił Adam Rak.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs euro (EURNZD) najwyżej od października 2018 r.
Następny artykułCD Projekt odzyskuje siły, kurs akcji CDR powyżej 220 zł
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here