Naga MarketsPKO BP wybija ważny opór. Teraz celem szczyty z 2018 roku Kurs akcji największego polskiego banku, spółki PKO BP rósł podczas piątkowej sesji o około 3,93%. Akcje drożały o 1,66 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 44,03 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego w piątek 0,76% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach, na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 43,90 zł. W sumie od końca października kurs wzrósł o niemal 125%.

Inicjatywa po stronie popytu

Notowania największego polskiego banku nadal wykazują wysoką formę. Doskonale widać to na wykresie w tygodniowej skali, gdzie ostatnia korekta zakończyła się na najbliższym wsparciu. Cena szybko i dynamicznie odbija co wskazuje na to, że niebawem kurs może osiągnąć nowe maksima. Tym samym opór przy 43,50 zł przechodzi do historii, a nowym celem stają się maksimum z 2018 roku przy 47,54 zł.pko bp 4.10.2021
Notowania PKO BP 4.10.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Blik coraz popularniejszy

PKO Bank Polski udostępnia stopniowo w aplikacji IKO możliwość płacenia zbliżeniowo BLIK-iem, podał bank. Liczba aktywnych aplikacji IKO to już rekordowe na polskim rynku bankowym ponad 5,8 mln, podano także. Z BLIK-a zbliżeniowego skorzystać będzie mógł każdy kto ma rachunek w PKO Banku Polskim i Inteligo z aktywną aplikacją IKO na smartfonie z systemem Android i włączonym modułem NFC (Near Field Communication), zapewniającym łączność smartfona z terminalem płatniczym, podano.

„BLIK zbliżeniowy to nowoczesne, wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Jest to początek nowej cyfrowej rewolucji na rynku, bo do zamkniętego dotychczas świata płatności zbliżeniowych wchodzi nowy gracz – BLIK. PKO Bank Polski konsekwentnie rozbudowuje swoją cyfrową ofertę i dba o to, by klienci mogli korzystać z najnowocześniejszych funkcji, usług i możliwości.

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here