Naga MarketsPKO BP utrzymuje się powyżej 30 zł. Szansa na ruch w kierunku tegorocznych maksimów Kurs akcji największego polskiego banku, spółki PKO BP rósł podczas piątkowej sesji o około 0,45%. Akcje drożały o 0,14 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 31,19 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego w piątek 0,27% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy przeciętnych obrotach, na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 31,09 zł. W sumie od końca października kurs wzrósł o ponad 85%.

Siła relatywna na tle szerokiego rynku

Notowania PKO BP wyglądają całkiem pozytywnie w ostatnim czasie, szczególnie na tle tego co działo się na szerokim rynku. W połowie lutego doszło do dynamicznego odbicia od linii hossy, a następująca po nim korekta ma płaski kształt. To może sugerować dalsze wzrosty już po pokonaniu poziomu 31,80 zł. Następny cel znajduje się przy tegorocznym maksimum, a więc okolice 33,65 zł.

InvestCuffs

Te artykuły również Cię zainteresują
pko bp
Notowania PKO BP 8.03.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Nowa funkcjonalność walutowa

PKO Bank Polski wprowadził możliwość wymiany waluty i przesłania jej na konto (tego samego klienta) w innym banku, bez dodatkowych opłat, podał bank. W aplikacji IKO, w ramach usługi bankowości elektronicznej, należy podpiąć konto prowadzone w innym banku i klient w kantorze wskaże je jako konto, na które chce wysłać pieniądze. Nowa usługa bazuje na rachunkach podpiętych i widocznych w IKO w ramach otwartej bankowości. Można realizować tę wymianę w PLN oraz czterech podstawowych walutach obcych (EUR, USD, GBP, CHF).

Przesłanie pieniędzy zajmie kilka minut, jednak czas ich zaksięgowania jest zależny od banku, który je odbierze. EUR, USD, GBP, CHF można przekazać na podpięte w IKO konta w: Alior Banku (w tym Alior Bank – Kantor Walutowy), BNP Paribas Bank Polska, ING Banku Śląskim, Banku Pekao, podano. Lista banków będzie rozszerzana, podano w komunikacie. Obecnie w kantorze PKO BP dostępnym w IKO oraz w serwisie iPKO można wymieniać walutę, która trafia na rachunki prowadzone przez bank, jak również kupić walutę BLIK-iem z innego banku i przekazać na rachunek walutowy w PKO. Można także wysłać PLN ze sprzedaży waluty na rachunek w innym banku, podpięty w ramach otwartej bankowości. Pieniądze są przekazywane na rachunek klienta bezpośrednio i online’owo.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje lotosu | orlen kurs | index dax | notowania kryptowaluty | komentarze gieldowe |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here